Програма підготовки до навчання. Education USA

EducationUSA Academy

EducationUSA Academy

2-6 тижнів
EducationUSA Academy

Оновлення: через COVID-19 багато установ, що проводять EducationUSA Academy в США, зараз не пропонують сесії на кампусі. Зверніть увагу, що деякі установи пропонують вірткальну програму навесні 2021 року. 

—————————————————————————————————–

Програма підготовки до навчання в університетах та коледжах в США для учнів старших класів. Студенти отримують можливість розвивати базові навички критичного мислення, роботи в команді та лідерства. Живучи в гуртожитках або з приймаючими сім’ями, учасники спілкуються з американськими студентами та повністю відчувають атмосферу життя на кампусі в США.

Теми навчання включають систему оцінювання, кредити коледжів, типи вищих навчальних закладів США, загальну програму, написання рефератів, стандартизоване тестування та багато іншого. Вартість програми від 4000 до 6000 доларів, залежно від установи та тривалості. Ця ціна включає вартість навчання, проживання та харчування, відвідування кампусу, трансфер до аеропорту, книги та інвентар, медичне страхування та культурні заходи. Квитки на літак та віза не включається до вартості програми та сплачується студентом окремо.

Дізнайтесь більше про програму

На сайт програми

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.