Business administration & double-major: особливості навчання | Education USA

Business administration & double-major: особливості навчання

Вікторія Безушко Seattle University
Business administration & double-major: особливості навчання

Привіт, я – 17 річна українка чарівного міста Рівного, яка пів року тому переїхала навчатися в Вашингтон, США, аби здобути диплом з подвійною бізнес спеціальністю – Business Administration in the Major of Marketing and  Management, Seattle University, і в цій статті я поділюся власним досвідом, аби ви не набили ґуль 🙂

Отож, перш за все, розпочнімо з вибору спеціальностей. Як отримати подвійний диплом за 4 роки навчання? Чи можна взагалі змінити свою спеціальність і яким чином?

Отож, під час подання документів ви зазвичай вже обираєте спеціальність  або, так звану major, яку вивчатимете. Проте, є цікавий нюанс, який я зрозуміла, розмовляючи зі своїм academic counselor (людина, яка  допомагатиме вам спланувати свої classes протягом вашого навчання, з якою ви зможете консультуватися індивідуально вже, коли прибудете в університет). Справа в тім, що, зазвичай, якщо ви хочете отримати дві спеціальності, це займе орієнтовно 5-6 років, проте при виборі суміжних  majors, наприклад, економіка та міжнародні відносини чи бізнес маркетинг та менеджмент, більшість предметів, які ви вивчатимете схожі й, відповідно, за 4 роки цілком можливо отримати подвійний диплом. Так, буде складніше навчатися, звісно, тому я вважаю, що це вибір кожного. І не забуваємо, що в кожного університету програми варіюються й важливо консультуватися індивідуально.

Чи правда те, що навчаючись в США, ви самі обираєте свої предмети, маючи повну свободу в цьому? 

Що ж, не зовсім. Зазвичай, отримуючи доступ до порталу університету, де власне й відбувається реєстрація на курси, ви бачите список усіх курсів, які маєте пройти за усі роки навчання, аби отримати диплом, а от коли саме їх проходитимете – в більшості, ваш вибір. 

До речі, ще один цікавий момент – протягом 1-2го року навчання ми також маємо “UCOR” classes або предмети по general knowledge, під час яких ми вивчаємо філософію, акторство, географію, релігію, тобто велику кількість різних дисциплін і саме протягом цих двох років, якщо ви спробуєте щось нове і зрозумієте, що хочете змінити спеціальність, це абсолютно реально,  думаю, на це і є розрахунок. Цієї чверті я в більшості мала саме такі курси, а от наступної вивчатиму лише предмети, сфокусовані саме на моїй спеціальності, дуже чекаю цього насправді. 

Наостанок скажу, що рекомендую під час реєстрації використовувати платформу RateMyProfessor, де учні пишуть відгуки про курси у певних професорів. Це буває рятує при виборі правильного курсу для себе, оскільки в кожного може бути різний підхід до навчання. 

Якщо у вас є багато питаннячок і ви хочете з кимсь порадитися, можете  писати у мій інстаграм: @viktoriia__bezushko, буду рада допомогти! 

Успіхів, неймовірно вірю у вас!

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.