EducationUSA-офіційне джерело інформації про освіту в США в Україні

Про нас

img

EducationUSA Ukraine

EducationUSA є мережею Державного Департаменту США, що складається з понад 435 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 175 країнах.

Мережа забезпечує промоцію вищої освіти у США серед студентів усього світу, пропонуючи точну, повну та актуальну інформацію про можливості навчання в акредитованих вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки. Центри EducationUSA розташовані в посольствах та консульствах США, комісіях Фулбрайта, бінаціональних центрах та неурядових організаціях.

Щороку радники EducationUSA відповідають на мільйони запитів від іноземних студентів. Радники пропонують широке коло індивідуальних та віртуальних послуг для студентів та їхніх сімей на основі Your 5 Steps to U.S. Study — путівника по процесу вступу до американського вищого навчального закладу.

Кожен охочий може безкоштовно користуватися ресурсами центру та записатися на консультацію, щоб дізнатися про:

Зацікавлені у навчанні у США повинні спочатку відвідати лекцію українською мовою про освітні можливості в США, яка проводиться раз на місяць, і яка детально пояснює процес вступу до ВНЗ. Співробітники центру та представники університетів США проводять лекції та семінари з метою надання інформаційної підтримки всім зацікавленим в освітніх можливостях у США. Дати та час їх проведення Ви можете знайти в календарі подій на нашому вебсайті.

Також, в нашій бібліотеці Ви можете знайти книги та каталоги про акредитовані вищі навчальні заклади США та матеріали для підготовки до стандартизованих тестів та іншу літературу (більш ніж 1000 примірників). Користування послугами інформаційного центру та бібліотекою безкоштовне.

Якщо Ви бажаєте отримувати інформацію щодо подій у нашому центрі, освітніх можливостей у США, а також грантів та стипендій, підписуйтесь на нашу розсилку та приєднуйтесь до EducationUSA Ukraine у FacebookInstagram, ТелеграмYouTube чи у Twitter.

КОНТАКТИ

ukraine@educationusa.org
+38 (044) 289 39 52
+38 (044) 289 39 21
вул. Еспланадна 20, 6й поверх, Київ, 01001

(на момент карантину послуги надаються онлайн)

ЦЕНТР ПРАЦЮЄ:

Понеділок 10:00 – 18:00
Вівторок 10:00 – 18:00
Середа 10:00 – 20:00
Четвер 10:00 – 18:00
П’ятниця 10:00 – 18:00
Субота, Неділя – вихідні

Американські студії

Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Києві підтримує мережу американських культурних та інформаційних центрів по всій Україні. Кожна Американська студія – це партнерство між урядом США та українською бібліотекою, яка щедро надає простір та адміністративний персонал. Американські студії проводять різноманітні заходи, спрямовані на зближення американців та українців: виступи лекторів зі США, співробітників посольства, науковців Програми ім. Фулбрайта, волонтерів Корпусу миру, фотовиставки, кінопокази та інші програми.

Американські студії співпрацюють із EducationUSA в Україні. Вони є довідковими центрами мережі EducationUSA, де кожен може знайти базову інформацію щодо системи освіти в США, а також процесу вступу до американських коледжів та університетів. Американські студії також інформують про програми допомоги та обміну в США, сприяють вивченню англійської мови.

Більш детальну інформацію про розташування Американських студій в Україні дивіться на сайті Посольства.

АМБАСАДОРИ

Аліна Проценко
Аліна Проценко
Харків

За основною кваліфікацією і покликанням я – вчитель англійської мови. Працюю в місті Харків, в якому народилася і закінчила університет. Починала свою кар’єру як викладач університету, згодом відкрила приватну школу іноземних мов. Шість років тому я почала працювати в проєкті ACCESS для підлітків із соціально незахищених верств населення.

Вважаю, що весь мій попередній досвід та навички можуть стати у нагоді молоді. Я рада бути корисною у питанні підбору найкращого місця навчання в Америці потенційним кандидатам. Вища освіта і короткостроковий академічний досвід в університетах США – це легше, ніж ти гадаєш!

Оксана Гусакова
Оксана Гусакова
Старобільск

Викладачка Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, учасниця програми малих стипендій Посольства США в Україні “Access”, а тепер й випускниця програми SUSI (Study US Institute). Мої учні з програми Access є учасниками програм обміну і часто зустрічалися з амбасадорами, а тепер про найкращі можливості навчання в США зможу розповідати і я, надихати власним досвідом та разом з ними йти до своєї мрії.

Світлана Похвалій
Світлана Похвалій
Харків

Студентка Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кафедра Психології. Випускниця програми Global UGRAD 2020 та керівниця розмовного клубу центру Вікно в Америку в Харкові. Світлана є активною учасницею волонтерської організації “Марканта”, а також членом команди EducationUSA в Україні. Світлана завжди готова допомогти та поділитися своїми знаннями про вищу освіту США.

Микита Дегтярьов
Микита Дегтярьов
Слов'янськ

Випускник програм FLEX 2021 та PGLF 2021. Наразі навчаюсь у Каразінській школі бізнесу, нещодавно став офіційним представником FLEX у Харкові, беру активну участь у громадській діяльності.
Вірю, що прогресивна молодь – сила нації! Освіта за кордоном – можливість для саморозвитку, пізнання іншої культури та менталітету. Так чому б нею не скористатися, не стати кращим і, з новими знаннями, не творити зміни у власній державі? А я із залюбки допоможу вам із цим!

Оксана Ложнікова
Оксана Ложнікова
Дніпро

Моє перше знайомство з культурою США відбулося на початку викладацької кар’єри з представниками Корпусу миру. Волонтери були людьми надзвичайними. Я бачила, як учні ходили за ними на перервах, після уроків, використовуючи будь-яку нагоду, щоб наблизитись до магічного світу американців. Людяні, відкриті і позитивні – це моє перше враження про американців.

Тож я радію кожній можливості, що відкривається перед моїми учнями. Програма Access, вчителем якої я є зараз, надає надзвичайні можливості підліткам. Маємо учнів, які побували на навчання по програмі Flex та таких, хто вчиться на EduacationUSA Academy Connects program.

Вірю в можливість та якість освіти в США для українців, які будуть розбудовувати нашу країну на найвищому рівні.

Дмитро Лукашенко
Дмитро Лукашенко
Чернігів

Вітаю! Мене звати Дмитро, я родом з Чернігова. Випускник програми FLEX 2018 року. У США був розміщений у штаті Міссурі, в сільській місцевості. Протягом двох років після повернення представляв програму FLEX у Чернігівській області. Прагну і надалі допомагати зацікавленим людям відкривати для себе Америку саме через освітні програми. Вірю у життєвий принцип “В житті немає нічого неможливого”, і бажаю надихати інших слідувати саме цьому принципу.

Показати більше

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.

Оберіть місто
Місто не знайдено...
 • Бердянськ
 • Вінниця
 • Дніпро
 • Запоріжжя
 • Ізмаїл
 • Київ
 • Кривий Ріг
 • Львів
 • Маріуполь
 • Мелітополь
 • Миколаїв
 • Одеса
 • Полтава
 • Слов'янськ
 • Старобільск
 • Суми
 • Тернопіль
 • Ужгород
 • Харків
 • Херсон
 • Черкаси
 • Чернівці
 • Чернігів