EducationUSA-офіційне джерело інформації про освіту в США в Україні

Про нас

img

EducationUSA

EducationUSA є мережею Державного Департаменту США, що складається з понад 435 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 175 країнах.

Мережа забезпечує промоцію вищої освіти у США серед студентів усього світу, пропонуючи точну, повну та актуальну інформацію про можливості навчання в акредитованих вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки. Центри EducationUSA розташовані в посольствах та консульствах США, комісіях Фулбрайта, бінаціональних центрах та неурядових організаціях.

Щороку радники EducationUSA відповідають на мільйони запитів від іноземних студентів. Радники пропонують широке коло індивідуальних та віртуальних послуг для студентів та їхніх сімей на основі Your 5 Steps to U.S. Study — путівника по процесу вступу до американського вищого навчального закладу. Радники надають інформацію з таких питань, як:

 • процес вступу та вимоги щодо складання стандартизованих тестів;
 • фінансування освіти в США;
 • процес отримання студентської візи;
 • підготовка до від’їзду до Сполучених Штатів.

В Україні мережу EducationUSA представляють центр при Американських Радах з міжнародної освіти у Києві.

Центри “Вікно в Америку”

Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Києві підтримує Американську бібліотеку в Києві, а також інформаційні центри «Вікно в Америку» в усіх областях України. Центри «Вікно в Америку» створені на основі партнерства між американським урядом та українськими бібліотеками.

Центри «Вікно в Америку» відкриті з метою надання актуальної інформації про США та поповнення фондів бібліотек англомовними виданнями. Їхня місія полягає в сприянні взаєморозумінню між народами США та України. В центрах надають інформацію про США: історію, уряд, суспільство та цінності; пропонують доступ до ресурсів Інтернету. Вони також інформують про американські програми допомоги та обміну, сприяють вивченню англійської мови.

Центри «Вікно в Америку» співпрацюють із мережею EducationUSA в Україні. 26 центрів «Вікно в Америку» є довідковими центрами мережі, де кожен, хто бажає, може знайти базову інформацію щодо системи освіти в США, а також процесу вступу до американських коледжів та університетів.

Цей рівень можна порівняти з відрізком у системі вищої освіти, що розпочинається середньою освітою та завершується ступенем бакалавра. Хто може вступати на рівень undergraduate? Всі ті, хто мають закінчену середню освіту, тобто випускники середніх шкіл та гімназій, професійних училищ або ліцеїв (у тому числі, музичних, педагогічних) та технікумів чи коледжів.

Розташування центрів «Вікно в Америку»

Показати списком
Показати карту
Оберіть місто
Вікно в Америку - Дніпро Дніпро
Дніпровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Кирила і Мефодія
просп. Д. Яворницького, 18, 2-й поверх, к. 19 м. Дніпро, 49000
Вікно в Америку - Івано-Франківськ Івано-Франківськ
Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка
вул. Незалежності, 46 м. Івано-Франківськ, 76000
Вікно в Америку - Кропивницький Кропивницький
Кропивницька обласна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського
вул. Велика Перспективна, 24 м. Кропивницький, 25006
Вікно в Америку - Луцьк Луцьк
Волинська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олени Пчілки
вул. Шопена, 11 м. Луцьк, Волинська обл., 43021
Вікно в Америку - Львів Львів
Львівська обласна державна бібліотека для юнацтва
пл. Ринок, 9 м. Львів, 79008
Вікно в Америку - Вінниця Вінниця
Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека
вул. Соборна, 73 м. Вінниця, 21100 Україна
Показати більше

АМБАСАДОРИ

Владислава Молчанова
Владислава Молчанова
Суми

Випускниця програми обміну FLEX, 2017 (Stevens Point, WI). З 2015 року займаюся волонтерством у різноманітних соціальних організаціях свого міста. Засновниця молодіжного проекту Teen Talks у Сумах. Дуже зацікавлена у розвитку громади та країни за допомогою програм культурного обміну та навчання за кордоном. 

Володимир Орос
Володимир Орос
Добропілля

Вже десять років займаюся громадською діяльністю, є засновником «Добропільского центру молоді “ДОБРО“». Учасник Open World program, 2016 року, а також засновник соціального бізнес арт-кафе «Тролейбус», частина доходу якого витрачається на підтримку діяльності молодіжного та дитячого центрів.

Знайомство зі Штатами відбулося у невеликому містечку на півночі країни, де я переконався в необхідності впровадження в Україні принципів соціального капіталу, розбудови довіри в громаді та розвитку волонтерства. Це є моєю мотивацією стати амбасадором EducationUSA в Україні, щоб якомога більша кількість українців могли отримати високоякісну освіту та, повернувшись в Україну, розбудовувати нашу країну.

Олена Танчик
Олена Танчик
Маріуполь

В.о.зав. кафедри іноземних мов Донецького державного університету управління (м. Маріуполь) , к.е.н., перекладач і досвідчений викладач, співробітник міжнародного відділу. Маю великий досвід роботи з різними віковими категоріями, у тому числі за кордоном. Неодноразовий учасник семінарів від Американського посольства, викладач програми Access Microscholarship program, English for NGOs, фасілітатор проекту English for Media Literacy, які реалізуються за підтримки американського уряду в Україні.

Не уявляю своє життя без активного відпочинку, спорту та саморозвитку.

Марія Макаренко
Марія Макаренко
Черкаси

Вивчаю філологію (англійська і німецька мови) у Черкаському державному технологічному університеті. Випускниця програми обміну Global UGRAD (2019), завдяки якій мала можливість навчатися своїй спеціальності у штаті Місурі. Під час перебування у США, я була волонтером у різних організаціях таких як: Convoy of Hope, Ronald McDonald House, Boys and Girls Club. В університеті штату Місурі мала змогу асистувати викладачам англійської мови у викладанні мови іноземним студентам. Після повернення до України створила власні курси англійської мови та є волонтером-викладачем у с. Хацьки, Черкаського району. Дуже вмотивована поширювати американську культуру, освіту та мову різними шляхами задля зацікавлення українських студентів у навчанні в США. Впевнена, що програма EducationUSA Ambassador стане шляхом досягнення моєї мети.

Юлія Шевченко
Юлія Шевченко
Одеса

Випускниця програми обміну Future Leaders Exchange Program (2016), наразі отримую ступінь бакалавра за напрямком «Міжнародні відносини» в ОНУ імені І.І. Мечникова.

Проходила довгострокове стажування в Департаменті економічного розвитку Одеської міської ради в рамках програми Exchanges to Internships від American Councils. Більше 4 років активно займаюся волонтерством та громадською діяльністю, є членом молодіжного проекту Impact Hub Ambassadors від Impact Hub Odessa, брала також участь в організації таких проектів як Ideas Festival 2019 та University Challenge 3.0 & 4.0, маю досвід співпраці з Peace Corps та Window on America. Семестр навчалася в Китаї за програмою обміну.

Хочу поділитися досвідом, отриманим завдяки молодіжним обмінам, надихнути цілеспрямованих підлітків та молодих спеціалістів розширити власні можливості та знайти свій шлях.

Тарас Живокоренцев
Тарас Живокоренцев
Харків

Випускник програми обміну Global UGRAD (2017), де мав можливість спробувати на собі американську систему освіти, зрозумів її переваги та недоліки. Отримав освіту за напрямком “Менеджмент”. Наразі отримую ступінь магістра у сфері “Event management”. Більш як 6 років займаюсь громадською діяльністю. Пройшов шлях від простого волонтерства до посади голови правління громадської організації “MultiKultiUA”, яка займається міжнародним волонтерством, роботою з національно-культурними об’єднаннями, соціальними та благодійними проектами. Засновник та координатор проекту “Feel The Culture”, який дозволяє незрячим людям ознайомитись з культурою та архітектурними пам’ятками різних країн світу. Обіймав посаду голови комісії з питань розвитку волонтерства харківської молодіжної міської ради при харківському міському голові.

Завдяки великому досвіду молодіжних обмінів, я добре усвідомлюю наскільки міжнародний досвід може зробити величезний позитивний вплив на життя людини та на суспільство в цілому.

Показати більше

Залишились питання?

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.

Оберіть місто
Місто не знайдено...
 • Бердянськ
 • Вінниця
 • Дніпро
 • Добропілля
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Затурці
 • Івано-Франківськ
 • Ізмаїл
 • Київ
 • Кропивницький
 • Луцьк
 • Львів
 • Маріуполь
 • Миколаїв
 • Одеса
 • Полтава
 • Рівне
 • Слов'янськ
 • Старобільск
 • Суми
 • Тернопіль
 • Ужгород
 • Харків
 • Херсон
 • Хмельницький
 • Черкаси
 • Чернівці
 • Чернігів