EducationUSA-офіційне джерело інформації про освіту в США в Україні

Про нас

img

EducationUSA

EducationUSA є мережею Державного Департаменту США, що складається з понад 435 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 175 країнах.

Мережа забезпечує промоцію вищої освіти у США серед студентів усього світу, пропонуючи точну, повну та актуальну інформацію про можливості навчання в акредитованих вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки. Центри EducationUSA розташовані в посольствах та консульствах США, комісіях Фулбрайта, бінаціональних центрах та неурядових організаціях.

Щороку радники EducationUSA відповідають на мільйони запитів від іноземних студентів. Радники пропонують широке коло індивідуальних та віртуальних послуг для студентів та їхніх сімей на основі Your 5 Steps to U.S. Study — путівника по процесу вступу до американського вищого навчального закладу. Радники надають інформацію з таких питань, як:

 • процес вступу та вимоги щодо складання стандартизованих тестів;
 • фінансування освіти в США;
 • процес отримання студентської візи;
 • підготовка до від’їзду до Сполучених Штатів.

В Україні мережу EducationUSA представляють центр при Американських Радах з міжнародної освіти у Києві.

Центри “Вікно в Америку”

Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Києві підтримує Американську бібліотеку в Києві, а також інформаційні центри «Вікно в Америку» в усіх областях України. Центри «Вікно в Америку» створені на основі партнерства між американським урядом та українськими бібліотеками.

Центри «Вікно в Америку» відкриті з метою надання актуальної інформації про США та поповнення фондів бібліотек англомовними виданнями. Їхня місія полягає в сприянні взаєморозумінню між народами США та України. В центрах надають інформацію про США: історію, уряд, суспільство та цінності; пропонують доступ до ресурсів Інтернету. Вони також інформують про американські програми допомоги та обміну, сприяють вивченню англійської мови.

Центри «Вікно в Америку» співпрацюють із мережею EducationUSA в Україні. 26 центрів «Вікно в Америку» є довідковими центрами мережі, де кожен, хто бажає, може знайти базову інформацію щодо системи освіти в США, а також процесу вступу до американських коледжів та університетів.

Цей рівень можна порівняти з відрізком у системі вищої освіти, що розпочинається середньою освітою та завершується ступенем бакалавра. Хто може вступати на рівень undergraduate? Всі ті, хто мають закінчену середню освіту, тобто випускники середніх шкіл та гімназій, професійних училищ або ліцеїв (у тому числі, музичних, педагогічних) та технікумів чи коледжів.

Розташування центрів «Вікно в Америку»

Показати списком
Показати карту
Оберіть місто
Вікно в Америку - Дніпро Дніпро
Дніпровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Кирила і Мефодія
просп. Д. Яворницького, 18, 2-й поверх, к. 19 м. Дніпро, 49000
Вікно в Америку - Івано-Франківськ Івано-Франківськ
Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І.Франка
вул. Незалежності, 46 м. Івано-Франківськ, 76000
Вікно в Америку - Кропивницький Кропивницький
Кропивницька обласна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського
вул. Велика Перспективна, 24 м. Кропивницький, 25006
Вікно в Америку - Луцьк Луцьк
Волинська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олени Пчілки
вул. Шопена, 11 м. Луцьк, Волинська обл., 43021
Вікно в Америку - Львів Львів
Львівська обласна державна бібліотека для юнацтва
пл. Ринок, 9 м. Львів, 79008
Вікно в Америку - Вінниця Вінниця
Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека
вул. Соборна, 73 м. Вінниця, 21100 Україна
Показати більше

АМБАСАДОРИ

Юрій Школа
Юрій Школа
Кривий Ріг

Випускник програми FLEX ’20 (Athens, TN). Перебуваючи у США, відвідав Civic Education Workshop у Вашингтоні, який допоміг сформувати мені різні погляди щодо життя та освіти. Протягом свого року за обміном провів 195 годин займаючись волонтерством, та продовжую це робити в Україні. Займаю позицію Receptionist у соціальному проекті A-cademy та разом з іншими волонтерами надаю можливість українським учням відчути, що таке American High School та американська освіта.

Я вважаю, що міжнародна освіта будує характер людини та мотивує її змінювати Україну на краще. Хочу розповісти учням свого міста про різні можливості, які вони мають та те, що вони можуть більше, ніж вони думають.

Максим Матвієнко
Максим Матвієнко
Кременчук

Мене звати Максим і я народився у місті Кременчук, що на Полтавщині. Ще змалечку я захоплювався Америкою, полюбляв дивитися різні фільми про життя в цій країні та мріяв одного разу відвідати Сполучені штати Америки. Мені здавалося, що це нездійснейнна мрія, поки я не дізнався про програму FLEX. Кілька років тому я спробував себе у першому етапі цієї програми. Проте, на жаль, мені не вдалося пройти – здавалося, що все втрачено. Але наступного року я вирішив, що цього разу я зможу втілити свою мрію в життя. Так і трапилось. Незабаром моє життя повністю змінилося.

За час проведений у США, я багато чого зрозумів, отримав безцінний досвід та побачив життя з іншого боку. Протягом перебування у Сполучених штатах Америки я допомагав своїй громаді. Мене це дуже зацікавило, і саме тому, зараз, я хочу допомагати українцям у сфері навчання в США, ділитися своїм досвідом, та надавати якомога більше інформації про це, щоб у кожної талановитої особистості був шанс на навчання за кордоном, незважаючи на їх фінансові можливості.

Ірина Манжоленко
Ірина Манжоленко
Львів

Привіт! Мене звуть Ірина, і я амбасадор з питань освіти США у Львові. Хоча, родом я з Черкас, зараз моє життя розквітає у Львові. Навчання в одному з найкращих університетів України, знайомства із приголомшливими талановитими людьми, організація та координація проектів, провідні табори – це речі, які допомагають мені прожити своє життя в повній мірі.

Багато чого з того, що я роблю у Львові, я завдячую шансу, який я використала кілька років тому з програмою FLEX. Навчання в США дало мені зовсім новий погляд на життя, допомогло мені знову відкрити себе і залишило безліч теплих спогадів та прекрасних дружніх відносин. Те, що може здатися неможливим, насправді досяжне! І я була би більш ніж рада вести Вас цією захоплюючою
подорожжю!

Злата Колесник
Злата Колесник
Миколаїв

Випускниця програми культурного обміну FLEX, призерка Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, членкиня Національного товариства пошани та соціальна активістка з міста Миколаєва. 

“Як студентка за обміном, я навчалася в школі міста Гранд-Форкс, штату Північна Дакота, США. За цей рік мала нагоду долучитися до команди з дебатів, шкільного самоврядування, черлідингу, а також організації “Сімейні, кар’єрні та громадські лідери Америки”. У свій вільний час я із задоволенням вивчаю іноземні мови та займаюсь волонтерською діяльністю.

Надихнувшись особистим досвідом навчання в Америці, я прагну допомогти усім охочим використати свою унікальну можливість здобуття вищої освіти в США!”

Владислава Молчанова
Владислава Молчанова
Суми

Випускниця програми обміну FLEX, 2017 (Stevens Point, WI). З 2015 року займаюся волонтерством у різноманітних соціальних організаціях свого міста. Засновниця молодіжного проекту Teen Talks у Сумах. Дуже зацікавлена у розвитку громади та країни за допомогою програм культурного обміну та навчання за кордоном. 

Володимир Орос
Володимир Орос
Добропілля

Вже десять років займаюся громадською діяльністю, є засновником «Добропільского центру молоді “ДОБРО“». Учасник Open World program, 2016 року, а також засновник соціального бізнес арт-кафе «Тролейбус», частина доходу якого витрачається на підтримку діяльності молодіжного та дитячого центрів.

Знайомство зі Штатами відбулося у невеликому містечку на півночі країни, де я переконався в необхідності впровадження в Україні принципів соціального капіталу, розбудови довіри в громаді та розвитку волонтерства. Це є моєю мотивацією стати амбасадором EducationUSA в Україні, щоб якомога більша кількість українців могли отримати високоякісну освіту та, повернувшись в Україну, розбудовувати нашу країну.

Показати більше

Залишились питання?

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.

Оберіть місто
Місто не знайдено...
 • Бердянськ
 • Вінниця
 • Дніпро
 • Добропілля
 • Житомир
 • Запоріжжя
 • Івано-Франківськ
 • Ізмаїл
 • Київ
 • Кременчук
 • Кривий Ріг
 • Кропивницький
 • Луцьк
 • Львів
 • Маріуполь
 • Миколаїв
 • Одеса
 • Полтава
 • Рівне
 • Слов'янськ
 • Старобільск
 • Суми
 • Тернопіль
 • Ужгород
 • Харків
 • Херсон
 • Хмельницький
 • Черкаси
 • Чернівці
 • Чернігів