EducationUSA-офіційне джерело інформації про освіту в США в Україні

Про нас

img

EducationUSA Ukraine

EducationUSA є мережею Державного Департаменту США, що складається з понад 435 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 175 країнах.

Мережа забезпечує промоцію вищої освіти у США серед студентів усього світу, пропонуючи точну, повну та актуальну інформацію про можливості навчання в акредитованих вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки. Центри EducationUSA розташовані в посольствах та консульствах США, комісіях Фулбрайта, бінаціональних центрах та неурядових організаціях.

Щороку радники EducationUSA відповідають на мільйони запитів від іноземних студентів. Радники пропонують широке коло індивідуальних та віртуальних послуг для студентів та їхніх сімей на основі Your 5 Steps to U.S. Study — путівника по процесу вступу до американського вищого навчального закладу.

Кожен охочий може безкоштовно користуватися ресурсами центру та записатися на консультацію, щоб дізнатися про:

Зацікавлені у навчанні у США повинні спочатку відвідати лекцію українською мовою про освітні можливості в США, яка проводиться раз на місяць, і яка детально пояснює процес вступу до ВНЗ. Співробітники центру та представники університетів США проводять лекції та семінари з метою надання інформаційної підтримки всім зацікавленим в освітніх можливостях у США. Дати та час їх проведення Ви можете знайти в календарі подій на нашому вебсайті.

Також, в нашій бібліотеці Ви можете знайти книги та каталоги про акредитовані вищі навчальні заклади США та матеріали для підготовки до стандартизованих тестів та іншу літературу (більш ніж 1000 примірників). Користування послугами інформаційного центру та бібліотекою безкоштовне.

Якщо Ви бажаєте отримувати інформацію щодо подій у нашому центрі, освітніх можливостей у США, а також грантів та стипендій, підписуйтесь на нашу розсилку та приєднуйтесь до EducationUSA Ukraine у FacebookInstagram, ТелеграмYouTube чи у Twitter.

КОНТАКТИ

ukraine@educationusa.org
+38 (044) 289 39 52
+38 (044) 289 39 21
вул. Еспланадна 20, 6й поверх, Київ, 01001

(на момент карантину послуги надаються онлайн)

ЦЕНТР ПРАЦЮЄ:

Понеділок 10:00 – 18:00
Вівторок 10:00 – 18:00
Середа 10:00 – 20:00
Четвер 10:00 – 18:00
П’ятниця 10:00 – 18:00
Субота, Неділя – вихідні

Американські студії

Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Києві підтримує мережу американських культурних та інформаційних центрів по всій Україні. Кожна Американська студія – це партнерство між урядом США та українською бібліотекою, яка щедро надає простір та адміністративний персонал. Американські студії проводять різноманітні заходи, спрямовані на зближення американців та українців: виступи лекторів зі США, співробітників посольства, науковців Програми ім. Фулбрайта, волонтерів Корпусу миру, фотовиставки, кінопокази та інші програми.

Американські студії співпрацюють із EducationUSA в Україні. Вони є довідковими центрами мережі EducationUSA, де кожен може знайти базову інформацію щодо системи освіти в США, а також процесу вступу до американських коледжів та університетів. Американські студії також інформують про програми допомоги та обміну в США, сприяють вивченню англійської мови.

Більш детальну інформацію про розташування Американських студій в Україні дивіться на сайті Посольства.

АМБАСАДОРИ

Юрій Школа
Юрій Школа
Кривий Ріг

Випускник програми FLEX ’20 (Athens, TN). Перебуваючи у США, відвідав Civic Education Workshop у Вашингтоні, який допоміг сформувати мені різні погляди щодо життя та освіти. Протягом свого року за обміном провів 195 годин займаючись волонтерством, та продовжую це робити в Україні. Займаю позицію Receptionist у соціальному проекті A-cademy та разом з іншими волонтерами надаю можливість українським учням відчути, що таке American High School та американська освіта.

Я вважаю, що міжнародна освіта будує характер людини та мотивує її змінювати Україну на краще. Хочу розповісти учням свого міста про різні можливості, які вони мають та те, що вони можуть більше, ніж вони думають.

Максим Матвієнко
Максим Матвієнко
Кременчук

Мене звати Максим і я народився у місті Кременчук, що на Полтавщині. Ще змалечку я захоплювався Америкою, полюбляв дивитися різні фільми про життя в цій країні та мріяв одного разу відвідати Сполучені штати Америки. Мені здавалося, що це нездійснейнна мрія, поки я не дізнався про програму FLEX. Кілька років тому я спробував себе у першому етапі цієї програми. Проте, на жаль, мені не вдалося пройти – здавалося, що все втрачено. Але наступного року я вирішив, що цього разу я зможу втілити свою мрію в життя. Так і трапилось. Незабаром моє життя повністю змінилося.

За час проведений у США, я багато чого зрозумів, отримав безцінний досвід та побачив життя з іншого боку. Протягом перебування у Сполучених штатах Америки я допомагав своїй громаді. Мене це дуже зацікавило, і саме тому, зараз, я хочу допомагати українцям у сфері навчання в США, ділитися своїм досвідом, та надавати якомога більше інформації про це, щоб у кожної талановитої особистості був шанс на навчання за кордоном, незважаючи на їх фінансові можливості.

Ірина Манжоленко
Ірина Манжоленко
Львів

Привіт! Мене звуть Ірина, і я амбасадор з питань освіти США у Львові. Хоча, родом я з Черкас, зараз моє життя розквітає у Львові. Навчання в одному з найкращих університетів України, знайомства із приголомшливими талановитими людьми, організація та координація проектів, провідні табори – це речі, які допомагають мені прожити своє життя в повній мірі.

Багато чого з того, що я роблю у Львові, я завдячую шансу, який я використала кілька років тому з програмою FLEX. Навчання в США дало мені зовсім новий погляд на життя, допомогло мені знову відкрити себе і залишило безліч теплих спогадів та прекрасних дружніх відносин. Те, що може здатися неможливим, насправді досяжне! І я була би більш ніж рада вести Вас цією захоплюючою
подорожжю!

Злата Колесник
Злата Колесник
Миколаїв

Випускниця програми культурного обміну FLEX, призерка Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, членкиня Національного товариства пошани та соціальна активістка з міста Миколаєва. 

“Як студентка за обміном, я навчалася в школі міста Гранд-Форкс, штату Північна Дакота, США. За цей рік мала нагоду долучитися до команди з дебатів, шкільного самоврядування, черлідингу, а також організації “Сімейні, кар’єрні та громадські лідери Америки”. У свій вільний час я із задоволенням вивчаю іноземні мови та займаюсь волонтерською діяльністю.

Надихнувшись особистим досвідом навчання в Америці, я прагну допомогти усім охочим використати свою унікальну можливість здобуття вищої освіти в США!”

Владислава Молчанова
Владислава Молчанова
Суми

Випускниця програми обміну FLEX, 2017 (Stevens Point, WI). З 2015 року займаюся волонтерством у різноманітних соціальних організаціях свого міста. Засновниця молодіжного проекту Teen Talks у Сумах. Дуже зацікавлена у розвитку громади та країни за допомогою програм культурного обміну та навчання за кордоном. 

Володимир Орос
Володимир Орос
Добропілля

Вже десять років займаюся громадською діяльністю, є засновником «Добропільского центру молоді “ДОБРО“». Учасник Open World program, 2016 року, а також засновник соціального бізнес арт-кафе «Тролейбус», частина доходу якого витрачається на підтримку діяльності молодіжного та дитячого центрів.

Знайомство зі Штатами відбулося у невеликому містечку на півночі країни, де я переконався в необхідності впровадження в Україні принципів соціального капіталу, розбудови довіри в громаді та розвитку волонтерства. Це є моєю мотивацією стати амбасадором EducationUSA в Україні, щоб якомога більша кількість українців могли отримати високоякісну освіту та, повернувшись в Україну, розбудовувати нашу країну.

Показати більше

Залишились питання?

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.

Оберіть місто
Місто не знайдено...
 • Бердянськ
 • Вінниця
 • Дніпро
 • Добропілля
 • Запоріжжя
 • Ізмаїл
 • Київ
 • Кременчук
 • Кривий Ріг
 • Львів
 • Маріуполь
 • Мелітополь
 • Миколаїв
 • Полтава
 • Суми
 • Тернопіль
 • Ужгород
 • Харків
 • Херсон
 • Черкаси
 • Чернівці