Магістратура Архіви - EducationUSA Україна

Магістратура

Магістратура

Уяви, Ти сидиш в аудиторії та слухаєш лекцію лауреата Нобелівської премії, він ділиться своїм досвідом та готовий відповісти на будь-які запитання. США - країна з найбільшою кількістю лауреатів наукових премій та багато з них викладають в американських університетах. Американський диплом магістра стане в пригоді, якщо Ти хочеш розвиватися в сфері науки, здобути практичні навички та підвищити свою кваліфікацію або ж бажаєш змінити сферу діяльності.  Вступати на магістерські програми можуть як професіонали з досвідом роботи, так і нещодавні випускники. Також, можна подавати документи студентам останнього курсу бакалаврату, слід лише пам'ятати про обов'язкову умову наявності диплому на момент початку навчання. Американські університети охоче приймають і студентів, які вже отримали ступінь магістра в іншій країні.

Зазвичай магістерські програми передбачають вузьку спеціалізацію, тому, варто добре дослідити запропоновані курси та викладацький склад. Якщо, магістерська програма базується на написанні наукової роботи, то співпраця з конкретним викладачем/кою, який/яка проводить дослідження в тій же галузі – є ключовою. Зазвичай, університети вимагають рекомендаційні листи, результати тестів (GRE/GMAT), підтвердження володіння англійською мовою (TOEFL/IELTS) та мотиваційні листи. Оскільки, магістри вступають на конкретну програму, окрім загальних, кожен напрям підготовки має додаткові вимоги. 

Великою перевагою магістратури в США є стратегія до формування навчальних груп. Ця стратегія спрямована не тільки на те, щоб відібрати найталановитіших студентів, а й щоб забезпечити різноманітне середовище, яке уможливлює обмін знаннями і розширення своїх горизонтів, не лише за рахунок викладачів, але також під час роботи в групах і знань своїх однокурсників.

Типи магістерських програм

Коледжі та університети США пропонують магістерські програми різних типів. Найпоширенішими є програми Master's of Arts (MA) та Master's of Science (MS). Студенти, які обрали MA як правило, вивчають гуманітарні та соціальні науки. На противагу, ступінь MS присвоюється студентам програм, орієнтованих на науки, технології, інженерію та математику (STEM). Тим не менше, є чимало спеціалізованих магістерських програм для фахівців у різних галузях. 

MBA

Магістерські програми з бізнес-адміністрування (MBA) забезпечують теоретичний та практичний курс підготовки до управління бізнесом. MBA готує фахівців до реальних професійних випробувань замiсть того, щоб змушувати вивчати термінологію або ж розв'язувати задачi, які навряд чи зустрінуться в реальному житті. Незалежно від того, в якому закладі Ти навчатимешся за програмою MBA, ймовірно, вчитися будеш за американськими підручниками, тому що бізнес там розвивається стрімкіше й автори можуть набагато швидше перенести у свої пiдручники те, до чого в інших країнах можуть ще йти роками. 

MPA/MPP

Master of Public Administration (MPA) та Master of Public Policy (MPP) пропонує навчальний план, орієнтований на підготовку студентів до управлінських посад в державному та громадському секторі. Головна відмінність полягає в тому, що MPA фокусується на лідерстві та роботі з людьми, MPP – на дослідженнях та аналітиці. 

LLM

Masters of Laws (LLM) надає спеціалізовану юридичну підготовку для тих, хто бажає підвищити свою кваліфікацію та вивчати конкретну сферу права. Зазвичай, для вступу на LLM іноземним студентам необхідно мати попередню юридичну освіту. Американці ж отримують ступінь J.D. (Juris Doctor), навчання на якому триває 3 роки, оскільки бакалавра в галузі права в США не існує. Як студент магістратури Ти будеш навчатися разом з американськими студентами різних курсів на J.D. – це дасть змогу дізнатися про конкурентну атмосферу студентського життя в школах права США.  

Класифікація програм може відрізнятися від одного закладу до іншого, тому варто уважно вивчати інформацію на сайті обраного університету. Найкращий спосіб переконатися, що програма підходить саме Тобі - це перевірити перелік курсів, які передбачені програмою, профіль студентів та випускників, актуальні дослідження викладачів програми. 

Optional Practical Training

Навчання в США є привабливим і через можливість отримання професійного досвіду. Під час навчання студенти американських закладів вищої освіти мають можливість працювати на кампусі до 20 годин на тиждень або проходити практику (Curricular Practical Training). Після навчання на магістратурі Ти маєш можливість отримати дозвіл пройти “післядипломну” практику протягом одного року - Optional Practical Training (OPT). Студенти спеціальностей STEM можуть продовжити практику на 24 місяці. Після OPT можна подавати документи на отримання ступеня PhD. 

ФІНАНСУВАННЯ

Показати більше
Всі гранти

ПІДГОТОВКА

Студентські візи
Студентські візи
Вступ на магістратуру в США
Вступ на магістратуру в США
Як писати мотиваційні листи
Як писати мотиваційні листи
Показати більше
Всі поради

ЦІКАВЕ ПРО НАВЧАННЯ В США

Gap year – вільний рік. Поради та приклади
Gap year – вільний рік. Поради та приклади
Показати більше
Всі статті

ПРОГРАМИ

Competitive College Club
Competitive College Club

Competitive College Club – програма мережі EducationUSA, яка безкоштовно допомагає вмотивованим українським школярам, студентам та молодим фахівцям вступити до американського закладу вищої освіти. Радники EducationUSA готують учасників до інтерв’ю, допомагають написати мотиваційний лист, оформити всі документи. Участь у ССС не гарантує вступ у вищий навчальний заклад США. Програма допомагає у підготовці, але відповідальність за вступ […]

seal
Академічний обмін для студентів старших курсів та випускників ВНЗ (Fulbright Graduate Student Program)
Академічний обмін для студентів старших курсів та випускників ВНЗ (Fulbright Graduate Student Program)

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

1-2 роки
seal
International Summer (General Study Program) at George Washington University
International Summer (General Study Program) at George Washington University

Університет Джорджа Вашингтона дає можливість студентам будь-якого ступеня отримати досвід навчання на програмах світового значення, бути залученими до інтелектуальної спільноти та стати частиною життя американського університету. Програма включає співпрацю з міжнародними організаціями, державними установами, посольствами, музеями та мистецькими майданчиками, позакласні заходи, відвідування історичних пам’яток, парків та спортивних заходів. Для участі необхідно заповнити он-лайн аплікаційну форму […]

5-6 тижнів
seal
Показати більше
Всі програми

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

Докторантура
Докторантура
Короткострокові програми
Короткострокові програми

FAQ

Яким академічним календарем користуються університети та коледжі у США?

Навчальний рік зазвичай триває з серпня по травень з перервами на канікули. Більшість університетів використовують  семестрову систему (два семестри), квартальну систему (студенти відвідують три з чотирьох загальних семестрів) або систему триместрів (три семестри).

Яка відмінність між чотирирічними та дворічними коледжами?

Випускники дворічних коледжів отримують ступінь бакалавра та можуть продовжити навчання на третьому курсі в чотирирічному університеті. Чотирирічні коледжі надають диплом бакалавра, магістра та PhD.

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.