FAQ Архів - EducationUSA Україна

FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

FAQ
З чого складається аплікаційний пакет?

Кожен університет має свої вимоги, тому варто уважно вивчити веб-сторінку обраного університету чи коледжу. Зазвичай, серед загальних вимог стандартизований тест SAT/ACT та тест на знання англійської мови TOEFL/IELTS, мотиваційний лист, рекомендаційні листи, аплікаційна форма та академічні транскрипти.

Коли варто починати готуватися до вступу?

Як мінімум за рік до бажаної дати початку навчання. Кожен університет має свої кінцеві терміни подачі документів. Більшість з них припадає на період з жовтня до лютого. Тобто, потрібно впевнитися в тому, що Твій пакет документів повністю готовий перед дедлайнами, вказаними на веб-сайтах вибраних закладів. При підготовці варто врахувати дати тестувань SAT/ACT, GRE/GMAT, оскільки для  іноземних студентів доступні лише декілька опцій проходження тестування протягом року. Також, важливо дати собі достатньо часу для написання мотиваційних листів та підготовки інших частин аплікаційного пакету.

У чому різниця між державними та приватними університетами?

Державні університети фінансуються державою і, як правило, навчання коштує дешевше.

Чи існують вікові обмеження для відвідування американських університетів?
Зазвичай абітурієнт має здобути повну загальну середню освіту або бути на останньому році навчання. Вік абітурієнта на момент початку навчання в США має бути не менше 17 років.
Чи можна навчатися в США безкоштовно?
Для іноземних студентів існує багато різноманітних можливостей фінансування, серед яких стипендії, гранти та позики. Більшість університетів пропонують стипендії, які покривають певний відсоток ціни за навчання. Якщо студент дуже успішний, існує вірогідність отримати повне фінансування. Однак, у більшості випадків, внесок родини студента є неминучим.
Чи можна отримати професійний ступінь без попереднього отримання ступеня бакалавра?
Так, але програми такого типу мають високий конкурс і значні обсяги академічного навантаження протягом шести років навчання.
Чи можна працювати під час навчання?
Іноземні студенти можуть працювати на кампусі університету не більше 20 годин протягом першого року навчання та за межами кампусу наступні роки.
Чи можу я перевестись до американського університету після 1-2 курсу навчання в українському закладі?
Так, у такому випадку можуть втратитися декілька академічних кредитів, що, відповідно, вимагатиме додаткового часу для закінчення навчання. Також, варто зауважити, що для студентів, які переводяться (transfer students) доступно менше можливостей фінансування.
Чи можу я працювати в США після закінчення навчання?
Відповідно до візового статусу, після отримання будь-якого ступеня є можливість протягом одного року пройти  “післядипломну” практику – Optional Practical Training. Студенти наукових, технологічних, інженерних та математичних спеціальностей (STEM) можуть отримати дозвіл продовження практики ще на 24 місяці.
Чи потрібно їхати до університету перед початком навчання?

Ні, не потрібно. В більшості випадків, подача документів відбувається повністю онлайн, деякі заклади бажають отримати документи поштою, однак, відвідувати університет під час вступної кампанії не обов’язково.

Що таке GPA?
Середній бал (GPA) – числовий показник академічної успішності студента за певний відрізок часу, зазвичай семестр або рік.
Що таке Liberal arts college (коледж гуманітарних мистецтв)?
Основне академічне навантаження в закладі такого типу складається з курсів з гуманітарних наук, мов, математики, соціальних та природничих наук.

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.