Короткострокові програми Архіви - EducationUSA Україна

Короткострокові програми

Короткострокові програми

Чому б не поїхати в США на декілька місяців? Це незабутні емоції, досвід спілкування англійською з носіями мови, нові зв'язки та розкішна прикраса вашого резюме. Існує чимало короткострокових програм для будь-яких вікових категорій. До них відносяться програми академічного та професійного обміну, сертифікатні програми та наукові візити.

Програми обміну в США – це не просто можливість навчатися або працювати в Америці, а й перебувати в різноманітному культурному середовищі. До програм обміну відносяться академічні обміни між навчальними закладами та короткострокові професійні програми. Деякі українські заклади вищої освіти мають партнерські угоди з американськими університетами. Дізнатися про доступні можливості можна, звернувшись до відділу міжнародних зв'язків вашого ЗВО. Також, існує низка програм від Державного департаменту США.

Якщо Твоя ціль розвинути навички в конкретній сфері чи отримати підвищення кваліфікації – сертифікатні програми саме для Тебе. Зазвичай, такі програми тривають від шести місяців до двох років. Вони доступні для студентів, молодих фахівців та досвідчених професіоналів. Інформація про сертифікатні програми, зазвичай, знаходиться на сайтах університетів, які їх пропонують. 

Багато американських університетів мають короткострокові дослідницькі можливості для науковців. Залежно від програми, науковці можуть відвідувати курси та користуватися обладнанням установи для особистих досліджень. Щоб дізнатися більше, варто проаналізувати сайти американських коледжів та університетів, а також, звернутися по пораду до колег-науковців/иць у відповідній галузі знань.

АНОНСИ

TOEFL and IELTS Boot Camp
-
Online
TOEFL and IELTS Boot Camp

ПІДГОТОВКА

Студентські візи
Студентські візи
Як писати мотиваційні листи
Як писати мотиваційні листи
Як підготувати рекомендаційні листи
Як підготувати рекомендаційні листи
Показати більше
Всі поради

ПРОГРАМИ

Harvard Ukrainian Summer Institute
Harvard Ukrainian Summer Institute

Гарвардська літня школа спільно з Українським науково-дослідним інститутом пропонує інтенсивний семитижневий курс українознавства. Студенти можуть користуватися Гарвардськими дослідницькими центрами та найбільшою за межами Східної Європи українською бібліотекою, музеями та українським ресурсним центром. Для вступу необхідно заповнити аплікаційну форму, надіслати рекомендаційні листи та написати есе. Доступна обмежена кількість стипендій, які покривають половину або повну вартість навчання. […]

7 тижнів
seal
Ukraine Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship Program
Ukraine Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship Program

Програма Ukraine Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship (UBL PIE) Program – це місячна програма, що спрямована на надання можливостей для молодих українських підприємців, інноваторів та людей, залучених у бізнес, здобути навички для створення та імплементації інноваційних економічних, політичних, та бізнес-рішень.  Учасники проходитимуть практичне стажування в США, що дозволить їм вдосконалити свої лідерські навички, дослідити […]

Місяць
seal
International Visitor Leadership Program (IVLP)
International Visitor Leadership Program (IVLP)

Програма професійного обміну Державного департаменту США. Під час короткострокових візитів до США, іноземні лідери у різних галузях мають можливість дослідити культуру США і збудувати міцні стосунки з своїми американськими колегами. Професійні зустрічі відображають професійні інтереси учасників та підтримують зовнішньополітичні цілі США. Візити тривають не більше місяця.

до 1 місяця
seal
Показати більше
Всі програми

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

Докторантура
Докторантура
Магістратура
Магістратура

FAQ

У чому різниця між державними та приватними університетами?

Державні університети фінансуються державою і, як правило, навчання коштує дешевше.

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.