Ukraine Business Leaders Program | EducationUSA

Ukraine Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship Program

Місяць
Ukraine Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship Program

Програма Ukraine Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship (UBL PIE) Program – це місячна програма, що спрямована на надання можливостей для молодих українських підприємців, інноваторів та людей, залучених у бізнес, здобути навички для створення та імплементації інноваційних економічних, політичних, та бізнес-рішень. 

Учасники проходитимуть практичне стажування в США, що дозволить їм вдосконалити свої лідерські навички, дослідити американські бізнес-практики та дасть змогу залучитись до нетворкінгу серед спеціалістів з їх сфер. 

Завдяки здобутому досвіду випускники програми зможуть стати “рупором” змін у своїх громадах, організаціях чи компаніях.

Програма складається з трьох компонент:

  • Орієнтація. Відібрані учасники пройдуть дві орієнтації: перед від’їздом в Україні та по прибуттю в США. Орієнтації покликані ознайомити учасників з правилами програми та тим, що очікувати від найближчих тижнів. 
  • Проходження стажування в США. Стипендіати працюватимуть в організаціях, що займаються проблемами, пов’язаними зі сферою їх діяльності в Україні. Стажування проходитиме чотири тижні, під час яких учасники зможуть тісно попрацювати з їх американськими колегами.
  • Прощальна частина. Після проходження стажування, всі стипендіати збираються разом на прощальний захід у Вашингтоні. Там вони матимуть можливість взяти участь у воркшопах з професійного розвитку та подіях з нетворкінгу. 

Всі витрати пов’язані з програмою покриваються. Програма проходитиме взимку та влітку 2021 року. Точні дати будуть оголошені пізніше.

Хто може стати учасником програми?

  • Бути громадянином України та проживати на її території. Заявники, які живуть або беруть участь в довгостроковій програмі за межами України не будуть розглядатись як потенційні учасники.
  • Бути у віці 21- 40 років. 
  • Мати високий рівень знання англійської мови та
  • Мати релевантний досвід у сфері бізнесу, підприємництва, соціальних мереж, інновацій та регіонального економічного розвитку та бажання продовжувати кар’єру в цих напрямках.

Детальніша інформація про програму за посиланням.

Подати свою заявку можна тут.

Дедлайн: 1 вересня 2020

Дедлайн (на літо 2021 року): 18 січня 2021

Дізнайтесь більше про програму

На сайт програми

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.