Ukraine Business Leaders Program | EducationUSA

Ukraine Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship Program

Місяць
Ukraine Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship Program

Програма Ukraine Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship (UBL PIE) Program – це місячна програма, що спрямована на надання можливостей для молодих українських підприємців, інноваторів та людей, залучених у бізнес, здобути навички для створення та імплементації інноваційних економічних, політичних, та бізнес-рішень. 

Учасники проходитимуть практичне стажування в США, що дозволить їм вдосконалити свої лідерські навички, дослідити американські бізнес-практики та дасть змогу залучитись до нетворкінгу серед спеціалістів з їх сфер. 

Завдяки здобутому досвіду випускники програми зможуть стати “рупором” змін у своїх громадах, організаціях чи компаніях.

Програма складається з трьох компонент:

  • Орієнтація. Відібрані учасники пройдуть дві орієнтації: перед від’їздом в Україні та по прибуттю в США. Орієнтації покликані ознайомити учасників з правилами програми та тим, що очікувати від найближчих тижнів. 
  • Проходження стажування в США. Стипендіати працюватимуть в організаціях, що займаються проблемами, пов’язаними зі сферою їх діяльності в Україні. Стажування проходитиме чотири тижні, під час яких учасники зможуть тісно попрацювати з їх американськими колегами.
  • Прощальна частина. Після проходження стажування, всі стипендіати збираються разом на прощальний захід у Вашингтоні. Там вони матимуть можливість взяти участь у воркшопах з професійного розвитку та подіях з нетворкінгу. 

Всі витрати пов’язані з програмою покриваються.

Хто може стати учасником програми?

  • Бути громадянином України та проживати на її території. Заявники, які живуть або беруть участь в довгостроковій програмі за межами України не будуть розглядатись як потенційні учасники.
  • Бути у віці 21- 40 років. 
  • Мати високий рівень знання англійської мови та
  • Мати релевантний досвід у сфері бізнесу, підприємництва, соціальних мереж, інновацій та регіонального економічного розвитку та бажання продовжувати кар’єру в цих напрямках.

Детальніша інформація про програму за посиланням.

Подати свою заявку можна тут.

Дізнайтесь більше про програму

На сайт програми

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.