Бакалаврат Архіви - EducationUSA Україна

Бакалаврат

Бакалаврат

Південноафриканський мільярдер Ілон Маск, успішна ізраїльська акторка Наталі Портман та Міністр фінансів України Оксана Маркарова навчалися в америкаських університетах.  Справа в тому, що навчальні заклади США одні з найкращих у світі. Навчання в США не лише забезпечує крутим дипломом, а й навичками та досвідом, які автоматично роблять тебе привабливою кандидатурою для роботодавців. Так, аби отримати омріяне “Ми раді вас проінформувати…” потрібно неабияк попрацювати, але разом з тим, Ти стаєш на крок ближчим до успішної кар'єри. 

У США більше 4500 акредитованих університетів та коледжів. Щодо спеціальності, то, незвично для української системи освіти, багато американських ЗВО дозволяють обрати спеціальність на 3-му році навчання. Тобто, студент вступає не на конкретний факультет, а в університет загалом. У такому випадку, перші роки навчання в США присвячується вивченню предметів для різнобічного розвитку. 

Optional Practical Training

Перевагою вищої освіти в США є значні можливості отримання професійного досвіду. Під час навчання в США студенти американських закладів вищої освіти мають можливість працювати на кампусі до 20 годин на тиждень або проходити практику (Curricular Practical Training). Після отримання ступеня бакалавра є можливість протягом одного року пройти  “післядипломну” практику - Optional Practical Training. Студенти наукових, технологічних, інженерних та математичних спеціальностей (STEM) можуть отримати дозвіл продовження практики ще на 24 місяці.

Одна з особливостей американської освіти полягає в тому, що лише мати диплом про закінчення школи недостатньо для вступу на бакалаврат. Кожен заклад має свої вимоги та підходи до відбору студентів. Тому, для початку, варто чітко визначитися з коледжами та університетами, а також дізнатися про їх вимоги. Підготовку до вступу слід починати задовго до дати навчання – щонайменше за рік. Найперше, що варто зробити - це почати шукати підхожі для Тебе заклади вищої освіти. Для цього існують спеціальні сайти-пошуковики, де можливо обрати критерії, що є важливими для Тебе, а потім досліджувати коледжі та університети за результати пошуку. 

Переведення на навчання в США з українського університету

Якщо Ти вже навчаєшся в українському ЗВО, Ти можеш перевестися до американського навчального закладу. Американські коледжі та університети з радістю приймають українських студентів після 1-2 курсів. Однак, слід пам'ятати, що для студентів, які переводяться існує менше можливостей отримання фінансової допомоги. 

Вступникам, які бажають підготуватися до вступу в рамках програм EducationUSA варто податися на програму Competitive College Club. Вона  дає змогу отримувати постійні консультації протягом усього процесу підготовки та подання документів. Якщо вступати вже скоро, зверни увагу на інтенсивну програму EducationUSA Boot Camp, де за декілька днів Тобі нададуть точну та повну інформацію щодо вступу до закладів вищої освіти США.

АНОНСИ

Успішний шлях до навчання в США
,
Online
Успішний шлях до навчання в США

ФІНАНСУВАННЯ

Показати більше
Всі гранти

ПІДГОТОВКА

Студентські візи
Студентські візи
Як писати мотиваційні листи
Як писати мотиваційні листи
Фінансування вищої освіти у США
Фінансування вищої освіти у США
Показати більше
Всі поради

ЦІКАВЕ ПРО НАВЧАННЯ В США

Gap year – вільний рік. Поради та приклади
Gap year – вільний рік. Поради та приклади
Здійснення шкільної мрії завдяки програмі Global UGRAD
Здійснення шкільної мрії завдяки програмі Global UGRAD
Показати більше
Всі статті

ПРОГРАМИ

Online English Program
Online English Program

East Carolina University Language Academy (ECULA) пропонує 16-тижневу Online English Program. Програма підходить для осіб з рівнем англійської Intermediate/Advanced, які планують складати мовні тести або ж хочуть отримати професійний сертифікат для покращення своєї конкурентоспроможності в професійній сфері. Всі викладачі програми – професіонали, що володіють як мінімум магістерським ступенем з Викладання англійської мови для іноземців і […]

16 тижнів
seal
Washington University in St.Louis International Summer Study
Washington University in St.Louis International Summer Study

Студенти зі всіх куточків світу можуть відвідати літню програму в Washington University in St.Louis, яка дає можливість зануриться в цікаві заняття, підготуйся до магістратури та відкрий для себе культуру Середнього Заходу.   Участь можуть брати студенти, яким вже виповнилося, або до 1 липня 2020 року виповниться 18 років. Серед вимог хороша академічна успішність, результат 90 […]

seal
International Summer (General Study Program) at George Washington University
International Summer (General Study Program) at George Washington University

Університет Джорджа Вашингтона дає можливість студентам будь-якого ступеня отримати досвід навчання на програмах світового значення, бути залученими до інтелектуальної спільноти та стати частиною життя американського університету. Програма включає співпрацю з міжнародними організаціями, державними установами, посольствами, музеями та мистецькими майданчиками, позакласні заходи, відвідування історичних пам’яток, парків та спортивних заходів. Для участі необхідно заповнити он-лайн аплікаційну форму […]

5-6 тижнів
seal
Показати більше
Всі програми

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

Дворічні коледжі
Дворічні коледжі
Короткострокові програми
Короткострокові програми

FAQ

Чи існують вікові обмеження для відвідування американських університетів?

Зазвичай абітурієнт має здобути повну загальну середню освіту або бути на останньому році навчання. Вік абітурієнта на момент початку навчання в США має бути не менше 17 років.

Яка різниця між ступенями “undergraduate” та “graduate”?

Undergraduate –відповідає українському ступеню бакалавра, який слідує після отримання диплома про закінчення загальної середньої освіти.

Graduate – відповідає українському ступеню магістра або доктора.

Чи можна працювати під час навчання?

Іноземні студенти можуть працювати на кампусі університету не більше 20 годин протягом першого року навчання та за межами кампусу наступні роки.

Залишились питання?

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.