Бакалаврат Архіви - EducationUSA Україна

Бакалаврат

Бакалаврат

Південноафриканський мільярдер Ілон Маск, успішна ізраїльська акторка Наталі Портман та Міністр фінансів України Оксана Маркарова навчалися в америкаських університетах.  Справа в тому, що навчальні заклади США одні з найкращих у світі. Навчання в США не лише забезпечує крутим дипломом, а й навичками та досвідом, які автоматично роблять тебе привабливою кандидатурою для роботодавців. Так, аби отримати омріяне “Ми раді вас проінформувати…” потрібно неабияк попрацювати, але разом з тим, Ти стаєш на крок ближчим до успішної кар'єри. 

У США більше 4500 акредитованих університетів та коледжів. Щодо спеціальності, то, незвично для української системи освіти, багато американських ЗВО дозволяють обрати спеціальність на 3-му році навчання. Тобто, студент вступає не на конкретний факультет, а в університет загалом. У такому випадку, перші роки навчання в США присвячується вивченню предметів для різнобічного розвитку. 

Optional Practical Training

Перевагою вищої освіти в США є значні можливості отримання професійного досвіду. Під час навчання в США студенти американських закладів вищої освіти мають можливість працювати на кампусі до 20 годин на тиждень або проходити практику (Curricular Practical Training). Після отримання ступеня бакалавра є можливість протягом одного року пройти  “післядипломну” практику - Optional Practical Training. Студенти наукових, технологічних, інженерних та математичних спеціальностей (STEM) можуть отримати дозвіл продовження практики ще на 24 місяці.

Одна з особливостей американської освіти полягає в тому, що лише мати диплом про закінчення школи недостатньо для вступу на бакалаврат. Кожен заклад має свої вимоги та підходи до відбору студентів. Тому, для початку, варто чітко визначитися з коледжами та університетами, а також дізнатися про їх вимоги. Підготовку до вступу слід починати задовго до дати навчання – щонайменше за рік. Найперше, що варто зробити - це почати шукати підхожі для Тебе заклади вищої освіти. Для цього існують спеціальні сайти-пошуковики, де можливо обрати критерії, що є важливими для Тебе, а потім досліджувати коледжі та університети за результати пошуку. 

Переведення на навчання в США з українського університету

Якщо Ти вже навчаєшся в українському ЗВО, Ти можеш перевестися до американського навчального закладу. Американські коледжі та університети з радістю приймають українських студентів після 1-2 курсів. Однак, слід пам'ятати, що для студентів, які переводяться існує менше можливостей отримання фінансової допомоги. 

Вступникам, які бажають підготуватися до вступу в рамках програм EducationUSA варто податися на програму Competitive College Club. Вона  дає змогу отримувати постійні консультації протягом усього процесу підготовки та подання документів. Якщо вступати вже скоро, зверни увагу на інтенсивну програму EducationUSA Boot Camp, де за декілька днів Тобі нададуть точну та повну інформацію щодо вступу до закладів вищої освіти США.

ФІНАНСУВАННЯ

Показати більше
Всі гранти

ПІДГОТОВКА

Студентські візи
Студентські візи
Як писати мотиваційні листи
Як писати мотиваційні листи
Фінансування вищої освіти у США
Фінансування вищої освіти у США
Показати більше
Всі поради

ЦІКАВЕ ПРО НАВЧАННЯ В США

Gap year – вільний рік. Поради та приклади
Gap year – вільний рік. Поради та приклади
Здійснення шкільної мрії завдяки програмі Global UGRAD
Здійснення шкільної мрії завдяки програмі Global UGRAD
Показати більше
Всі статті

ПРОГРАМИ

Competitive College Club
Competitive College Club

Competitive College Club – програма мережі EducationUSA, яка безкоштовно допомагає вмотивованим українським школярам, студентам та молодим фахівцям вступити до американського закладу вищої освіти. Радники EducationUSA готують учасників до інтерв’ю, допомагають написати мотиваційний лист, оформити всі документи. Участь у ССС не гарантує вступ у вищий навчальний заклад США. Програма допомагає у підготовці, але відповідальність за вступ […]

seal
Ініціатива місцевих коледжів (Community Colleges Initiative)
Ініціатива місцевих коледжів (Community Colleges Initiative)

Програма «Ініціатива місцевих коледжів» (далі – CCI) спрямована на сприяння взаєморозумінню між громадянами США та громадянами України. Переможці конкурсу отримають фінансування для участі у програмі у США протягом одного навчального року, де учасники ознайомляться з такими компонентами програми: академічне навчання; стажування/експериментальне навчання; сервісне навчання; культурний обмін; лідерство та планування дій. Програма CCI фінансується Державним департаментом […]

seal
Global UGRAD Program
Global UGRAD Program

Програма надає талановитим іноземним студентам 1-3 курсів можливість навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки.

1 семестр
seal
Показати більше
Всі програми

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

Дворічні коледжі
Дворічні коледжі
Короткострокові програми
Короткострокові програми

FAQ

Чи існують вікові обмеження для відвідування американських університетів?

Зазвичай абітурієнт має здобути повну загальну середню освіту або бути на останньому році навчання. Вік абітурієнта на момент початку навчання в США має бути не менше 17 років.

Яка різниця між ступенями “undergraduate” та “graduate”?

Undergraduate –відповідає українському ступеню бакалавра, який слідує після отримання диплома про закінчення загальної середньої освіти.

Graduate – відповідає українському ступеню магістра або доктора.

Чи можна працювати під час навчання?

Іноземні студенти можуть працювати на кампусі університету не більше 20 годин протягом першого року навчання та за межами кампусу наступні роки.

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.