Історії успіху – офіційний сайт Держдепартаменту США Education USA

Історії успіху

Ми змогли і ти зможеш!

Історії успіху

Історії успіху конкретних осіб є найкращим свідченням того, що їхня наполегливість, старанність та ретельність допомогли їм у досягненні мети. В цьому розділі ви зможете побачити історії успіху українських студентів, які навчалися чи ще навчаються у Сполучених Штатах.

У 2018/2019 навчальному році у США навчалося 1953 українці, а 83 американці обрали Україну для свого навчання (Джерело: Open Doors Report). З кожним роком їх стає все більше. Цікаво, як їм це вдається? Тоді знайомся, випускники EducationUSA!

Цей рівень можна порівняти з відрізком у системі вищої освіти
Владислав Курбацький
Владислав Курбацький

Вiрю й досягаю поставлених цiлей завдяки дисциплiнованiй й сфокусованiй праці. Впевнений, кожний з Вас має мотивацію аби досягти не менших результатів, ніж я; справа лише за стратегічно продуманими діями та диверсифікацією ризикiв.

Владислав Курбацький Tarleton State University, 2022–2025
Юлія Собко
Юлія Собко

Це можливо, якщо ви дійсно готові працювати на свою мету. Довго та важко працювати. Be persistent!

Юлія Собко St. Cloud State University, 2019 - 2021
Катерина Полторацька
Катерина Полторацька

Найголовніша порада, яку я можу дати майбутнім студентам – це зробити все можливе аби вийти з їх зони комфорту. Дуже важливо брати ініціативу в свої руки та досліджувати, вчитись та вміти визнавати свої помилки, які ми робимо на шляху до успіху та щастя.

Катерина Полторацька Berea College, 2020 - 2024
Ірина Черкінська
Ірина Черкінська

Якщо ви старалися дуже сильно, то воно віддастся вам і навіть, якщо ви застопоритеся на якомусь конкретному етапі, просто перестаньте панікувати, зосередьтеся на тому, що у вас є зараз чи підійдіть до едвайзера EducationUSA і вам допоможуть, також.

Ірина Черкінська Drexel University, 2019 - 2022
Лінь
Лінь

Тобі просто потрібно бути готовим і знати свій шлях. Ось чому, я рекомендую кожному піти до EducationUSA радників. Я дуже вдячна, я думаю, я не могла б уявити кращого сценарію.

Лінь Syracuse University, 2019-2020
Олексій Желавський
Олексій Желавський

Дійсно знати, що ви хочете на майбутні 5 років, більше дивитися та слухати англійські фільми або англійські серіали, щоб формувати в собі певні риси та патерни, для того, щоб писати всі листи, всі документи, більш схожими на “американську мову”.

Олексій Желавський University of Michigan

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.