Юлія Собко | Education USA

Юлія Собко

Юлія Собко St. Cloud State University, 2019 - 2021
Юлія Собко

Історія успішного вступу Юлії Собко із Дніпра до St. Cloud State University, за спеціальністю M.S. in College Counseling and Student Development

Чому ти обрала для навчання саме США?

Моя програма унікальна, і я знайшла саме таку програму у США. Моя програма – комбінація психології та роботи у системі вищої освіти. В Штатах дуже висока якість освіти та багато можливостей для практики.

Скільки часу ти готувалася до вступу в університет і якими були твої перші кроки?

Взагалі, це зайняло у мене десь 5 років. У 2015 році я вперше спробувала вступити, вступила, але не отримала фінансування. Зараз розумію, що я не була готова, та дуже мало знала. У 2019 я спробувала знову і вступила з повним фінансуванням. Перші кроки – пошук програми, пошук вишу з фінансуванням, листування с представниками вишів.

Як виглядав твій аплікаційний процес? Як ти обирала навчальну програму?

Я шукала виші, у яких буде програма, пов’язана з вищою освітою та психологією. Знайшла таку програму десь о 10 вишах, подала у 4 після листування з представниками вишів. Я складала TOEFL та GRE, писала personal statement, робила резюме, брала 3 рекомендації від професорів та супервайзерів, і потім проходила багато інтерв’ю. Інтерв’ю окремо на магістратуру і окремо на assistantship.

Чи складно було вступити до американського університету?

Дуже важко, але воно того варте.

Яку фінансову допомогу ти отримала?

Graduate assistantship: tuition waiver + stipend.

Я працювала асистентом у департаменті Academic Advising 20 годин на тиждень. За це мені покривали вартість навчання та платили невелику зарплату (stipend).

Як відреагували твої друзі та родина?

Підтримали мене, бо це була моя мета багато років.


Що ти сподіваєшся отримати від майбутнього навчання?

Після випуску з магістратури у 2021, я отримала роботу кар’єрного консультанта в університеті в Техасі. Моя робота – допомога студентам з побудовою кар’єри. Ця мета стала можливою з американською освітою.

Які в тебе є поради для майбутніх абітурієнтів?

Не здаватися, якщо це, дійсно, ваша мета. Я вважаю, що кожен може вступити у виш у США та отримати фінансування, але у когось цей процес буде 1 рік, у кого – 10 років. Але це можливо, якщо ви дійсно готові працювати на свою мету. Довго та важко працювати. Немає ніяких гарантій. Я змогла вступити з повним фінансуванням, хоча я взагалі не геній. Я змінювала спеціальність, у мене були трійки у дипломі бакалавріату, не було ніяких великих досягнень. Я звичайна, але все вийшло. Be persistent!

Юлія Собко 1

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.