Катерина Полторацька | Education USA

Катерина Полторацька

Катерина Полторацька Berea College, 2020 - 2024
Катерина Полторацька

Історія успішного вступу Полторацької Катерини із Запоріжжя
FLEX Alumni’19, Berea College’24

Розкажи про себе:

Мене звати Катерина Полторацька, мені 19 років. Я дуже творча та цілеспрямована людина, що завжди багато планує та ставить великі цілі по життю. Після того, як я мала змогу жити та навчатися в Америці за програмою FLEX, я дуже змінилась та стала впевненою та незалежною людиною. Після повернення в Україну, я вирішила, що хочу продовжити навчатися в США, бо система навчання там дуже мотивує мене. Я вибрала спеціальність Бізнес Адміністрування з двома концентраціями: Менеджмент та Маркетинг. Тож на даний момент я навчаюсь і працюю в Berea College в Кентуккі, США. 

Чому ти обрала саме американську освіту?

Система освіти в США спрямована не тільки на ерудицію та запам’ятовування фактів, а в основному на розвиток особистості та застосування знань на практиці. Берія коледж спрямований в основному на гуманітарні науки та має багато обов’язкових предметів, багато з яких ніяк не стосуються до моєї основної спеціальності. Таким чином студенти цього коледжа розвиваються в багатьох напрямках та шукають їх справжнє призначення. Мій коледж також піклується про різносторонні чинники розвитку. Наприклад, ментальне здоров’я, спорт, кар’єрний зріст, хоббі, та студентська діяльність. Мені дуже пасує такий підхід до створення великої студентської громади та академічної різноманітності.

Чому саме Берія коледж?

Берія коледж – один з топових американських коледжів, який гарантує безоплатне навчання кожному студенту. Коли я планувала свій вступ в Американський університет, я враховувала два фактори: доступна ціна та високий рейтинг. Берія коледж, на мій подив, став ідеальним варіантом для студентів як я, що не можуть дозволити собі сплачувати десятки тисяч доларів за рік. Також, мій навчальний заклад офіційно став перший міжрасовим коледжем на півдні США. Ще один цікавий факт це те, що усі студенти зобов’язані працювати на кампусі, щоб допомогти оплатити підручники, житло та харчування. Тож студенти лише оплачують їх особисті витрати на одяг та предмети побуду.

Які є особливості навчання за твоєю програмою/у твоєму закладі?

Я вибрала навчання у сфері бізнесу, бо Департамент Економіки та Бізнесу справді зацікавлені в наданні студентам бази та можливостей, які допоможуть їм зрозуміти та застосувати теорії та принципи економіки та бізнесу. Студенти вчаться розглядати проблеми з різних точок зору, застосовувати аналітичне міркування та навички прийняття рішень та ефективного спілкуванняя. Викладачі та студенти враховують сучасні економічні та бізнес-проблеми в рамках етичної рефлексії та особистої відповідальності. Випускники мого коледжу отримують посади у великих міжнародних фірмах, некомерційних організаціях та в уряді. Багато випускників також піднялися до найвищих рівнів у цих організаціях і постійно вказують, що їх підготовка в Береа поставила їх у дуже конкурентну позицію. Одного дня я також планую бути на їх місці.

Одна річ, яку ти усвідомила, як іноземна студентка в США?

Оскільки я вже жила та навчалась в США до прибуття в вищий освітній заклад, не дуже багато речей мене змогли здивувати. Хоча я все ще дуже вражена від методів викладання різних предметів. Професори завжди тяжко працюють заради студентів та їх успіху – це один з багатьох факторів, які мені дуже подобаються в навчанні. Я також зрозуміла, що завдяки роботі на кампусі, я стала більш відповідальною при роботі та взаємодії з іншими людьми. Це буде дуже великою перевагою, коли я розпочну свою кар’єру.

Яку пораду ти дасиш майбутнім українським студентам в США?

Найголовніша порада, яку я можу дати майбутнім студентам – це зробити все можливе аби вийти з їх зони комфорту. Це може звучати дуже кліше, але це дійсно так. Я та багато інших міжнародних студентів в моєму коледжі зіштовхнулись із проблемою нестачі друзів та спілкування. Саме тому, я вважаю, це дуже і дуже важливо брати ініціативу в свої руки та досліджувати, вчитись. Вміти признавати свої помилки, які ми робимо на шляху до успіху та щастя.

Історія успішного вступу Катерина Полторацька

Катерина Полторацька користувалася послугами EducationUSA Ukraine, і цей їй також допомогло зі вступом в коледж США. Тому звертайтеся до радників EducationUSA і ми вам з радістю допоможемо втілити вашу мрію навчатися в США!


Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.