Хороший фінансовий пакет. Історія Іспіху. EducationUSA

Лінь

Лінь Syracuse University, 2019-2020
Лінь

Мене звати Лінь і я буду навчатися в Сиракузькому університеті за спеціальністю “Публічне управління”.

Що тебе надихнуло навчатися в США?

Сполучені Штати запропонували мені найкращі програми, найкращі університетські курси, багато професійних професорів – і це все вплинуло на моє рішення. А ще, я отримала хороший фінансовий пакет і я дійсно ціню, що університет знайшов щось особливе в мені. 

Які були твої перші кроки?

Я взагалі-то прийшла в EducationUSA на третьому курсі навчання на бакалавраті і в мене була чудова радниця Ліза. Ми усвідомили, що для того, щоб подати документи на мою спеціальність,  мені потрібен буде досвід професійної роботи та професійного застосування моїх знань. Я вирішила скористатися часом і працювати не лише протягом четвертого року навчання, а й робити власні проекти протягом року після завершення бакалаврської програми. Що ж, коли я повернулася під час мого gap year, залишилося дуже мало часу, лише місяць перед вступом і я дуже хвилювалася, що в мене не вийде. Однак, дякуючи  хорошій супервізії моєї радниці, я змогла не лише створити хороший список університетів з кращими та більш реалістичними очікування вступного процесу, а й отримала можливість перевірити мої твори та всі додаткові документи. 

Чи було важко вступити до американського університету?

Я наполегливо шукала власний підхід до програми. Я насправді хотіла знати, чому я хочу цим займатися?  Оскільки, це зайняло весь рік, мені здалось, що все пройшло доволі швидко. Однак, думаю, також, причина чому вступний процес здавався складним, тому що у мене дуже високі очікування до себе та, коли я працювала з радниками, я усвідомила, що інколи навчальний заклад не настільки важливий, як програма. І це та одна порада, яку я б запропонувала при вступі в університети – впевнитись, що ви дивитесь більше на програму, ніж ви дивитесь на назву університету чи можливо, його статус в межах країни.

Чий тип фінансової допомоги ти отримала?

Я отримала хороший фінансовий пакет. Вся сума, яку Syracuse University запропонував мені – це 62 тисячі доларів, це майже повна стипендія. Ця сума покриє і моє навчання, і я отримуватиму стипендію. Я також буду  graduate assistantship fellow, тож я буду працювати з іншими студентами магістратури, допомагаючи їм.

Ти вступила у свій омріяний університет?

Сіракузький університет був університетом моєї мрії з двох причин: одна – тому що він має топову МРА программу в США, але й, також, тому,  що одна з професорів, чудова професіонал у сфері громадської участі, викладає там. Я писала свою бакалаврську роботу по її книжці, тому, я дуже була рада, коли вона говорила зі мною, коли мене прийняли на навчання.

Поради для майбутніх абітурієнтів?

Я думаю, подумайте двічі, перед тим, як ви дійдете до ідеї вступати в США. Це легко, але це важко. Будьте готові мати реалістичні очкування, інколи омріяний університет – це не Ліга плюща. Я дуже хочу поділитися цими загальновідомими знаннями, що ти можеш зробити будь-що. Тобі просто потрібно бути готовим і знати свій шлях. Ось чому, я рекомендую кожному піти до EducationUSA радників. Я дуже вдячна, я думаю, я не могла б уявити кращого сценарію. 

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.