Отримувати освіту в Америці. Історія іспіху. Education USA

Ірина Черкінська

Ірина Черкінська Drexel Universit, 2019 - 2022
Ірина Черкінська

Мене звуть Ірина Черкінська, мені 17 років. Я вступила до Дрексельського університету, Drexel University в Філадельфії, штат Пенсільванія. Я планую вивчати економіку, але як minоr я може буду вивчати Art чи акторське мистецтво чи ще щось, бо в моєму університеті дуже багато опцій і в мене є з чого вибирати.

Що тебе надихнуло навчатися у США?

Мій брат двоюрідний,  він навчався і в американській школі, а потім він вступив до коледжу, також американського і його історії про його досвід мене також надихнули на цей  шлях. І я вирішила, що навіщо отримувати освіту в Україні, якщо можна це зробити в Америці, а потім привезти знання сюди.

Якими були твої перші кроки?

Випадково, я знайшла лекції EducationUSA.  І так само випадково, я пішла туди і дізналася про таку програму, як Competitive College Club і вона мене дуже заінтригувала.  Коли я повернулася додому, я подала документи туди і якимись магічним чином мене взяли. І зараз я тут.

Чи було складно вступити до американського університету?

Отримати лист про зарахування, звичайно, було легко, але до цього прийти було дуже важко. Це був процес, який зайняв  рік для мене. Я взяла gap year. Це зайняло так багато часу, бо треба було скласти екзамени, як в моєму випадку IELTS, потім SАТ, не один раз, до речі. Потім мотиваційні листи до кожного університету – чому саме цей університет, і це зайняло реально багато часу.

Які методи ти використовувала для пошуку програм в США?

Я пройшла дуже багато тестів, ким я можу бути в майбутньому, на мої інтереси і потім вже по цих інтересах я шукала програми в університетах, які підходять для мене і які мають можливості для того, щоб я розвивалася в цьому плані. 

Яку фінансову допомогу ти отримала?

Мені дали 50 відсотків фінансової допомоги. Я отримала 32700 доларів гранту за мої знання і також Dean’s scholarship, що входив у цей грант.  

Ти вступила у свій омріяний університет?

Так, звичайно, я вступила до університету, куди я хотіла.  Цей університет дає дуже багато практичної роботи, і я вступила на програму, яка дає 18 місяців практики – internship в компаніях.

Чим тобі допомогли в EducationUSA?

Мені допомогли всім, бо дали дуже багато інформації, яку я просто не могла знати з Інтернету чи з інших сайтів і т.д., бо в EducationUSA є інсайт певний і в них є статистика, які, можливо, є шанси, яку фінансову допомогу надали. Тому, усе це і також, бібліотека, яка є в EducationUSA –  вона також дуже сильно допомогла. І все чим можна було допомогти здійснити мою мрію отримувати освіту в Америці, мені допомогли.

Які твої враження від майбутнього навчання?

Я в дуже сильному захваті, від того, що буде мене чекати. Я бачила декількох професорів, вони дуже цікаві. Вони не такі, як в Укріїні я не знаю, вони…у них якась є своя фішка чи ще щось. Вони дуже комунікабельні. До них можна підійти і поговорити. І я це зробила на Admitted students day. 

Що би ти порадила майбутнім абітурієнтам?

Це буде звучати дуже сильно як кліше, але ніколи не здавайтеся. І, навіть,  якщо прийшла якась відмова, ви все одно, не здавайтеся, бо все вийде. Якщо ви старалися дуже сильно, то воно віддастся вам і навіть, якщо ви застопоритеся на  якомусь конкретному етапі, просто перестаньте панікувати, зосередьтеся на тому, що у вас є зараз чи підійдіть до едвайзера EducationUSA і вам допоможуть, також. 

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.