Competitive College Club - програма мережі EducationUSA

Competitive College Club

Competitive College Club

Competitive College Club – програма мережі EducationUSA, яка безкоштовно допомагає вмотивованим українським школярам, студентам та молодим фахівцям вступити до американського закладу вищої освіти. Радники EducationUSA готують учасників до інтерв’ю, допомагають написати мотиваційний лист, оформити всі документи.

Участь у ССС не гарантує вступ у вищий навчальний заклад США. Програма допомагає у підготовці, але відповідальність за вступ лежить на абітурієнтові.

Наступний набір на програму розпочнеться у вересні 2023 року.

Що дає програма мережі EducationUSA ССС?

Від моменту прийняття рішення про вступ до США, аж до часу коли Ти сідаєш у літак, радники EducationUSA супроводжують тебе на кожному кроці в процесі підготовки і подачі документів, що включає:

 • вибір університету або програми;
 • пошук необхідної інформації для вступу;
 • складання стандартизованих тестів;
 • написання есе;
 • репетиції інтерв’ю;
 • волонтерство;
 • розвиток лідерських якостей.

Протягом року учасники програми познайомляться з системою вищої освіти в США, процесом вибору коледжу або університету, програми та підготувати всі необхідні документи, зможуть поліпшити рівень володіння англійською мовою і розвинути навички академічного письма та написання есе. Робота з програмою буде проходити в період з листопада 2023 по грудень 2024 року.

Чи можу я отримати фінансову допомогу від ССС для вступу в американський вуз?

Учасники ССС, які мають потребу у фінансовій допомозі під час аплікаційного процесу, можуть взяти участь у програмі Opportunity Funds Program від Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США. Програма спрямована на підтримку талановитої молоді, яка має високі шанси на вступ до коледжів та університетів США, проте немає ресурсів для покриття витрат пов’язаних зі вступом.

Школярі-учасники ССС мають можливість взяти участь у роботі регіонального конгресу ССС, розробляючи спільні проекти та спілкуючись з представниками ССС з 6 інших країн.

Усі учасники ССС отримують щомісяця розсилку з планом обов’язкових та заходів на вибір. Всі лекції та семінари проводяться онлайн наживо або в запису кілька разів на місяць. Протягом місяця учасникам також потрібно виконувати самостійні завдання і знайомитися з додатковими матеріалами. Принаймі раз на місяць необхідно записатися на зустріч зі своїм радником для обговорення питань, що виникають та обговорення прогресу по процесу вступу.

Як стати учасником ССС?

Учасники визначають раз на рік шляхом відкритого конкурсного відбору. ССС є відкритим для кожного абітурієнта незалежно від статі, національності, етнічної приналежності та фінансових можливостей. Участь у ССС є безкоштовною. 

Перш за все, необхідно відповідати таким критеріям:

 • навчатися у 10–11 класі школи на 1 вересня 2023 року, бути студентом університету або молодим фахівцем;
 • мати намір вступити на навчання в США за бакалаврською, магістерською і докторською програмами не раніше 2025 року;
 • бути академічно успішним студентом зі співвідношенням відмінних/хороших оцінок не менше 50/50 за останні два навчальні роки;
 • написати коротке есе та пройти співбесіду.

Як і коли проходить відбір?

Відбір відбувається у три етапи:

1. Заповнення анкети. Анкета складається з персональної інформації та мотиваційного листа.

2. Підтвердження успішності та рівня англійської мови.

3. Проходження співбесіди з представником EducationUSA. Ті, хто пройшли у другий тур, отримують дзвінок від одного з радників EducationUSA та відповідають на декілька запитань про себе. Протягом кількох тижнів учасникам надсилають повідомлення з результатом співбесіди.

Competitive College Club 1

Дізнайтесь більше про програму

Реєстрація 2023

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.