Competitive College Club - програма мережі EducationUSA

Competitive College Club

Competitive College Club

Competitive College Club – програма мережі EducationUSA, яка безкоштовно допомагає вмотивованим українським школярам, студентам та молодим фахівцям вступити до американського закладу вищої освіти. Радники EducationUSA готують учасників до інтерв’ю, допомагають написати мотиваційний лист, оформити всі документи.

Участь у ССС не гарантує вступу у вищий навчальний заклад США. Програма допомагає у підготовці, але відповідальність за вступ лежить на абітурієнтові.

Що дає програма мережі EducationUSA ССС?

Від моменту прийняття рішення про вступ до США, аж до часу коли Ти сідаєш у літак, радники EducationUSA супроводжують тебе на кожному кроці в процесі підготовки і подачі документів, що включає:

 • вибір університету або програми;
 • пошук необхідної інформації для вступу;
 • складання стандартизованих тестів;
 • написання есе;
 • репетиції інтерв’ю;
 • волонтерство;
 • розвиток лідерських якостей.

Чи можу я отримати фінансову допомогу від ССС для вступу в американський виш?

Учасники ССС, які мають потребу у фінансовій допомозі під час аплікаційного процесу, можуть взяти участь у програмі Opportunity Funds Program від Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США. Програма спрямована на підтримку талановитої молоді, яка має високі шанси на вступ до коледжів та університетів США, проте немає ресурсів для покриття витрат пов’язаних зі вступом.

Як стати учасником ССС?

Учасники визначають раз на рік шляхом відкритого конкурсного відбору. ССС є відкритим для кожного абітурієнта незалежно від статі, національності, етнічної приналежності та фінансових можливостей. Участь у ССС є безкоштовною. 

Перш за все, необхідно відповідати таким критеріям:

 • навчатися у 9–11 класі школи, бути студентом університету або молодим фахівцем;
 • бути зацікавленим у навчанні в США за бакалаврською, магістерською або докторською програмою;
 • бути академічно успішним студентом зі співвідношенням відмінних/хороших оцінок не менше 50/50 за останні два навчальні роки;
 • написати коротке есе та пройти співбесіду.

Як і коли проходить відбір?

Відбір відбувається у два етапи:

1. Заповнення анкети.. Анкета складається з персональної інформації та мотиваційного листа.

Наступний набір учасників планується в серпні-вересні 2020-го року (для тих, хто планує розпочати навчання в університеті США в 2022-му році).

2. Проходження співбесіди з представником EducationUSA. Ті, хто пройшли у другий тур, отримують телефонний дзвінок від одного з радників EducationUSA та відповідають на декілька запитань про себе. Протягом кількох тижнів учасникам надсилають повідомлення з результатом співбесіди.

Залишились питання?

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.