Магістерські програми в університетах США. EducationUSA

Вступ на магістратуру в США

Вступ на магістратуру в США

Ти шукаєш можливості для розвитку своїх професійні знань та навичок? Потребуєш магістерського ступеня, щоб отримати підвищення на роботі або навпаки, бажаєш зміни сферу діяльності? Магістерські програми в коледжах та університетах США допоможуть Тобі досягти бажаної мети. 

Загалом в США більше 1100 акредитованих закладів вищої освіти, які пропонують широке розмаїття магістерок. Здебільшого магістратура в американських коледжах та університетах розрахована на студентів, які мають попередній досвід роботи або наукових досліджень. Таким чином, програми є досить вузько спеціалізованими або ж надають студентам можливість вибрати свою спеціалізацію із зазначеного переліку. Фокус програм формується на основі експертизи професури та тематики їх наукових досліджень, тому американська післядипломна освіта вважається найкращою в світі. 

Розпочати підготовку до вступу на магістратуру в США потрібно з визначення власних цілей. Які знання та досвід Тобі потрібно отримати під час навчання на магістерці? Де Ти хотів би працювати після закінчення програми? Ти плануєш розвиватися, як практик чи дослідник у своїй галузі? На основі цих питань, визнач свої пріоритети. 

Надалі, почни пошук програм, які відповідатимуть Твоїм цілям. За допомогою сайтів-пошукачів визнач всі програми у твоїй галузі знань. На сайтах університетів дізнайся безпосередньо про спеціалізацію цих програм, вимог до вступу, а також кар’єру випускників. Почитай дослідницькі роботи викладачів програми, щоб переконатися, що вони Тобі цікаві. 

Під час вступу на магістратуру ключовою є саме відповідність конкретної програми Твоїм пріоритетам, адже навіть вступ до відомого закладу вищої освіти не допоможе Твоєму професійному розвитку, якщо програма матиме цілі розбіжні з твоїми. 

Додатковими вимогами до програм можуть бути:

  • Розміщення у регіоні з розвинутою галуззю, яку Ти плануєш вивчати. На приклад, фахівцям з енергетики більше підійде навчання в Техасі чи Оклахомі у той час, як фахівці з міжнародних відносин отримають доступ до багатьох ресурсів у Нью-Йорку чи Вашингтоні.
  • Також важливим є середовище навчання, адже програми можуть передбачати різні розміри класу, досвід студентів та позанавчальні заходи.
  • Звісно, якщо Тобі потрібна фінансова допомога враховуй можливість університетів та програм надати її іноземному студенту. 

Після підбору програм варто почати готувати аплікаційний пакет документів:

  • Почни зі складання стандартизованих тестів, адже підготовка до них може зайняти досить багато часу. Для вступу на магістратуру в США потрібно надати сертифікат TOEFL або IELTS, щоб підтвердити знання англійської мови. Додатково програми можуть вимагати результати тестів загальних навчальних компетенцій GRE або GMAT.
  • Також підготуй транскрипти з усіх закладів вищої освіти, які Ти попередньо відвідував.
  • Домовся про 2-3 рекомендаційні листи, залежно від вимог Твоїх програм.
  • І напиши мотиваційне ессе та резюме.

Всі ці документи подаються онлайн через сайт університету, але програми можуть також вимагати і додаткові документи. На приклад, для вступу на творчі спеціальності часто потрібно надати портфоліо, а дослідницько-орієнтовані магістратури вимагатимуть приклад Твоєї попередньої академічного роботи.

Тож не витрачай час даремно, почати готуватися до вступу на магістратуру в США ніколи не рано, а радники EducationUSA в Україні можуть допомогти знайти відповіді на всі Твої питання про магістерські програми. Записуйся на безкоштовну консультацію або подавайся на групову програму підготовки від EducationUSA – твого офіційного джерела інформації про вищу освіту в США. 

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.