GRE. Навчання на магістратурі та докторантурі в США. Education USA

Олексій Желавський

Олексій Желавський University of Michigan
Олексій Желавський

Мене звуть Желавський Олексій і я родом з Харкова, навчався на бакалавраті в Харківському Національному Університеті. А зараз, по закінченню чотирьох років навчання я вступив до університету Мічигана в місті Ен Арбор. Я вступив відразу на докторську програму з хімії.

Якими були твої перші кроки?

Перше, це було здати екзамен з англійської TOEFL, потім загальний екзамен GRE, я також, вирішив здавати GRE з хімії, щоб збільшити свої шанси на вступ. Потім вже була досить напружена робота протягом 2-х місяців саме зі  складання всіх документів, написання усіх мотиваційних листів. І що найбільш важливе, це написання, так званих “research statements”, де я описую плани на майбутнє дослідження в наукових групах в цьому університеті. 

Чи було складно вступити до американського університету?

З точки зору складання резюме, СV чи мотиваційного листа, у мене не було жодних проблем. А однак, були проблеми з тим, щоб написати його саме в американському стилі.

Які методи ти використовував для пошуку програм в США?

В першу чергу я приділяв увагу саме вибору наукових груп, де я буду працювати протягом  5, а може й більше років.

Яку фінансову допомогу ти отримав?

Університети надають повну фінансову допомогу. Тобто, в моєму випадку, університет покриває повністю всі витрати на навчання. Плюс він надає мені стипендію на проживання на рік. Вона надається у формі так званого teaching assistantship, тобто перший рік, я буду викладати деякі предмети, або вести заняття у бакалаврів. Якщо скласти всі витрати, то на один рік хімічний факультет університету виділяє мені 73 тисячі доларів.

Ти вступив у свій омріяний університет?

Спочатку університет Мічигану був як один з університетів топ-рангу, і ознайомившись, з їх сайтом і їх вимогами, я спочатку навіть не сподівався. Але дуже несподівано до мене прийшли запрошення. 

Чим тобі допомогли в EducationUSA?

Мені дуже допомогли їх онлайн-лекції. Я дізнався саме з них  всі нюанси, як правильно писати, в першу чергу, мотиваційні листи, як писати листи до професора. І звісно, це всі витрати. Вони покрили всі витрати потрібні для  здачі еказаменів.

Які твої враження від майбутнього навчання?

Дуже вражений, що маю можливість провести ці 5 років в одному з топових університетів США та познайомитися більше з науковою діяльність поза межами нашої країни, здобути більше професійних навичок.

Що би ти порадив майбутнім абітурієнтам?

Дійсно знати, що ви хочете на майбутні 5 років, більше дивитися та слухати англійські фільми або англійські серіали, щоб формувати в собі певні риси та патерни, для того, щоб писати всі листи, всі документи, більш схожими на “американську мову”.

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.