Американська мрія. Усторія успіху. Education USA

Юлія Жуковець

Юлія Жуковець Yale University, 2019 -2022
Юлія Жуковець

Мене звати Юлія, мені 17 років, я з Києва і я граю в сквош.

Що надихнуло тебе навчатися в США?

Американська мрія. Це може звучати просто, але кожен чи майже кожен хоче навчатися в США,  хоча б спробувати тому, що це чудовий досвід. Ти знайомишся з багатьма людьми, це надзвичайна якість освіти і навіть, якщо тобі не подобається – це досвід.

Які були твої перші кроки?

Пошук тренерів. Писати їм листи, намагатися зрозуміти що вони шукають, в чому вони зацікавлені.

Яка твоя спеціальність в університеті?

Я вступила в Yale University та моя спеціальність “невизначена”, але швидше за все це буде дослідження даних, статистика, математика. Тобто, STEM.

В чому полягає складність вступу в університети в США?

Оскільки я атлетка, процес вступу трішки відрізнявся. Тому навіть перед тим, як я подала заявку через Common app, я знала, в якому університеті я буду навчатися. Тому, це відрізняється. Так, це все складно.

Як відреагували твої батьки на те, що ти будеш навчатися в США?

Мої батьки досі радіють. Вони не можуть повірити, що це відбувається, бо, знаєте, ти чуєш про Гарвард, Колумбійський університет, Єльський університет і тут Україна, і тут всі університети і, вау, я була прийнята. І це як…я не можу описати.

Які методи ти використовувала для пошуку програм в США?

Я просто написала “squash in the U.S. universities” і з’явилось декілька сайтів. Ти знаходиш електронну адресу тренера, ти пишеш їм. Я написала можливо сотні електронних листів до різних тренерів. І тоді, я знайшла 3-4 університети, які були зацікавлені в мені. Тоді, я продовжила процес з ними і, саме так  я знайшла Єльський університет. .

Чи було тобі складно отримати фінансову допомогу?

Ні, не зовсім. Ми навіть отримали більше, ніж ми очікували. Оскільки, Єльський університет один з найбільш потужних університетів. У них є багато грошей, тому ти можеш отримати стипендію. 

Який тип фінансової допомоги ти отримала?

Вся сума була приблизно 80 тисяч доларів і ми платимо 5 тисяч. Це покриває 90% моїх витрат на навчання та проживання та, звісно, ще є особисті витрати.

Ти вступила до університету своєї мрії?

Я обирала між Колумбійським університетом та Єльським. Але справа з Колумбійським полягала в тому, що це не був Columbia College, це був Barnard College для дівчат, при  Колумбійському університеті і, але не був власне ним. Тому я думаю, що Єль – ідеальне місце для мене. 

Які твої враження від майбутнього навчання?

Я все ще не можу повірити. Пройшло вже десь пів року, я їду через 2 місяці і я все ще: “Вау, я буду навчатися в Єлі”.

Поради для майбутніх абітурієнтів?

Постав перед собою виклик вступити до американського університету. Це можливо, і ти це можеш зробити сам. Звісно, це чудово, якщо в тебе є едвайзери чи радники чи будь-хто.  Ти можеш це зробити і сам, але…вони тобі відмовляють в певний момент і тобі потрібно продовжувати йти, йти, йти і ти досягнеш своєї цілі. Отримала тисячі відмов на початку і я сказала “Ок, ні, я більше цього не робитиму”, а тоді продовжила писати більше і більше листів, говорити з тренерами.  Тоді я усвідомила: “Вау, вони, правда, зацікавлені в мені. Що ж, можливо, я можу вступити”. 

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.