Мрії здійснюються: від учасниці Opportunity Funds до студентки Університету Західного Мічиґана | Education USA

Мрії здійснюються: від учасниці Opportunity Funds до студентки Університету Західного Мічиґана

Пархоменко Марія Western Michigan University, Kalamazoo, 2020
Мрії здійснюються: від учасниці Opportunity Funds до студентки Університету Західного Мічиґана

Марія Пархоменко – перша студентка, учасниця програми Opportunity Funds в Україні, яка вирушила здобувати ступінь магістра в США восени 2020 року. 

Вона отримала повне фінансування у розмірі 30,855 доларів на навчання на магістерській програмі з політології в університеті штату Мічиґан, Каламазу. Марії запропонували посаду асистентки викладача та надали стипендію “John R. Borsos scholarship”, яка складала 2,051 доларів.

Будучи учасницею когорти Opportunity Funds, вона розвинула важливі навички такі які проактивність, комунікабельність, креативність, навички вирішення проблем та письма. Марія наголошує, що це була чудова можливість для неї, щоб вирости як особистість та стати більш конкурентоспроможною апліканткою.  

Під час процесу подачі заявки Марії довелося стикнутися з деякими складнощами. По-перше, треба було вдосконалити свої навички англійської мови, аби здати успішно тести TOEFL та GRE. Кожен день вона проходила тести, читала та слухала наукові лекції. По-друге, живучи у маленькому містечку Запорізької області, їй було складно отримати професійний досвід, який мав би відношення до політології. Проте Марія зробила все можливе і постійно брала участь у різноманітних місцевих заходах: конференціях, стажуваннях, семінарах та волонтерстві. Вона потрапила на стажування до громадської організації “Європейська молодь України”, приєдналася до Школи громадського діяча та стала волонтером Організації Обʼєднаних Націй онлайн. Крім того, її дослідження у сфері політики США відіграли важливу роль у процесі вступу. Дослідження Марії включають в себе вісім наукових робіт та публікацій, які були представлені на різних конференціях. 

Одним із перших вражень, якими Марія поділилася з нами після приїзду в США, це наскільки вона щаслива, що має змогу навчатися там!  Для неї це корисний досвід і вона рада фізично знаходитися в США. Хоча через COVID вона могла навчатися онлайн, будучи в Україні, але вирішила поїхати, бо високо цінує очне навчання. 

Марія описує спільноту університету Західного Мічиґану, як сильну, дружню та високомотивовану. Університет надає багато ресурсів для навчання та досліджень, пропонуючи численні можливості для її особистого та професійного розвитку. Перший тиждень вона провела, досліджуючи величезний кампус, де багато різноманітних центрів та комп’ютерних лабораторій, оточених прекрасною природою.

Осінній семестр проходив у змішаному форматі, тому Марія обрала один курс онлайн і два курси офлайн.

Як студентка, яка щойно прибула, Марія з нетерпінням чекала на можливість дізнатися більше про американську культуру та цінності. Особливо їй подобається те, що вона мала можливість зустрічатися і спілкуватися зі студентами з усього світу. В університеті Західного Мічиґану – високий рівень викладання і талановиті, досвідчені та видатні професори, це честь для неї – бути їхньою студенткою.

Марія зазначає, що її мрія здійснилася і вона не може виразити, наскільки вона вдячна, бо без допомоги EducationUSA Ukraine, її мрія навчатися в США так і залишилася б мрією. 

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.