Освіта в США. Комп’ютерні науки. EducationUSA

Фахові знання, професійний досвід та наукова діяльність – можливості програм з комп’ютерних наук в США

Олександр Вахно Troy University
Фахові знання, професійний досвід та наукова діяльність – можливості програм з комп’ютерних наук в США

Загалом освіта в США надзвичайно відрізняється від української, й освіта на факультеті комп’ютерних наук не є винятком. Часто студентам пропонують багато різновидів однієї програми, на приклад, прикладні комп’ютерні науки (концентруються на програмуванні), комп’ютерні науки та інженерія (включають практичну інформацію про побудову комп’ютерів) та просто комп’ютерні науки (які охоплюють все але, без детальної концентрації). Ці різновиди доволі умовні так, як на кожному факультеті є тільки декілька обов’язкових класів, серед яких програмування, структури даних і аналіз алгоритмів. Таким чином, студенти мають право вибирати більшість предметів й коригувати зміст своєї академічної програми відповідно до своїх цілей.

Більшість предметів включають у себе практичні завдання, або ж фінальний проект, який передбачає роботу в групі з іншими студентами. Це надає можливість застосувати свої навички. Окрім цього, більшість студентів шукають стажування в компаніях після першого й другого року навчання – це є одним з найкращих способів набути професійний досвід. Самі компанії зацікавленні в рекрутингу здібних молодих людей на ранніх стадіях навчання, щоб підготувати їх до повноцінної роботи.

Не є рідкістю й написання дослідницьких робіт разом з професорами на факультеті комп’ютерних наук. Зазвичай викладачі обирають своїх найкращих студентів для вивчення якихось нових галузей в комп’ютерних науках. Це є унікальною можливістю для студентів так, як в більшості професори мають ступінь PhD (доктор наук) і така співпраця сприяє вивченню матеріалу, який не входить в програму. Після проведення тривалого дослідження, пишеться робота, яка відправляється на публікацію у наукових журналах та презентується на конференціях. Університети часто мають можливість покрити витрати пов’язані з участю в конференції та надати кошти на подорож. Студенти комп’ютерних наук не рідко вступають на магістратуру або докторські програми, хоча й багато хто йде працювати відразу після отримання ступеня бакалавра. Оскільки, після бакалаврату можливо отримати дуже хороші пропозиції й одразу набувати досвіду роботи.

Олександр Вахно, Troy University

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.