Competitive College Club на шляху до Норфарського коледжу

Інтерв’ю з випускницею ССС: шлях до навчання в США у дружній спільноті

Марія Щербенко Випускниця Норфарського коледжу
Інтерв’ю з випускницею ССС: шлях до навчання в США у дружній спільноті

Марія Щербенко приєдналася до програми Competitive College Club у 2018 році і вже наступної осені розпочала навчання в Американському коледжі. Завершуючи свій перший рік навчання, Марія розповіла нам чим Competitive College Club (ССС) допоміг їй на шляху до Норфарського коледжу. 

Як Ти дізналася про ССС? 

Будучи випускницею програми обміну майбутніх лідерів FLEX, я мала змогу дізнатися про різні ресурси та можливості, однією з них була участь у програмах EducaionUSA Ukraine. Після того як я прийшла на зустріч до центру EducationUSA, одна із радниць розповіла мені про найрізноманітніші ресурси, які EducationUSA надає майбутнім студентам, і ССС був саме одним із багатьох можливостей, які мені запропонували. Брати участь у такому корисному та цікавому клубі мені захотілося одразу, тому не марнуючи часу, я підготовлювалася до набору учасників у 2018 році. 

Як Ти стала учасницею ССС та що було найбільш корисним?

Competitive College Club не був би “competitive” якщо не було б відбору, та лімітованої кількості місць аби стати учасником, тому перш за все треба подати свою анкету під час періоду відбору учасників. Анкета містить кілька запитань про Твою особистість, коротке есе та твоє резюме. Потім Тебе чекає невелике інтерв’ю. Після проходження відбору на Тебе чекає  як чимала кількість роботи над завданнями від радників, так і купа цікавенних подій від EducationUSA. 

Радники надають  завдання, орієнтовані на підготовку до вступу в омріяні заклади вищої освіти Америки, організовують цікаві лекції, вебінари, дискусії, і  відповідають не тільки на всі питання щодо вступу до вишів США, але й на інші, можливо не стосуючі навчання питання також. Окрім лекцій від експертів, ще є відео-зустрічі з американськими студентами, українськими студентами в США та з різними досвідченими спікерами, що також є неймовірним ресурсом на шляху до здійснення мрії. 

Щодо заходів організованих EducationUSA: учасники ССС мають змогу побувати на щорічній Виставці Вищої Освіти США, різних Boot Camps, численних воркшопах, зустрічах для підготовки до тестів, цікавих семінарах та багато іншого! Мій улюблений захід – це триденний семінар з академічного письма, який дуже допомагає в написанні есе для вступу в Американські коледжі. 

Який результат Твоєї участі у ССС?

Вплив ССС на моє успішне досягнення мрії є колосальним, не думаю що мені вдалося б пройти цей шлях так легко без допомоги кваліфікованих фахівців – радників, без їх підтримки та турботи. Завдяки ССС я змогла вступити в омріяний Американський коледж, безпроблемно підготувати та заповнити складні анкети для відкриття візи, розвинути свій кругозір, навчитися бути залученою, активною та успішною, та навіть отримати купу цінних порад, наприклад щодо адаптації в новому середовищі, написанню повноцінних есе (must know!) та багато інших! ССС-це надзвичайно корисна, успішна, та дружня спільнота яка чекає саме на тебе!

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.