Освіта фізиків в США на рівні PhD. EducationUSA

Підготовка науковців у галузі фізики в США

Данило Радевич University of Wisconsin-Milwaukee
Підготовка науковців у галузі фізики в США

Особливістю освіти фізиків в США є можливість вступу до докторантури (PhD physics program) з дипломом бакалавра. При цьому ступінь магістра не вимагають і більшість студентів зі Сполучених Штатів цим користується. Серед студентів-фізиків на програмах PhD диплом магістра мають переважно міжнародні студенти, які закінчили магістратуру вдома. 

Навчання на післядипломних програмах в США триває від 2-х до 6-и років залежно від успіху досліджень. Деякі університети дають можливість отримати ступінь магістра під час навчання у докторантурі. У той час як майже всі програми PhD з фізики гарантують фінансову підтримку студентам у вигляді викладацького чи дослідницького асистенства, університети не надають фінансову підтримку студентам, які прагнуть здобути тільки ступінь магістра. Є поодинокі винятки, але вони стосуються радше студентів зі Сполучених Штатів (як-от навчання на рівні магістра для військовослужбовців США).

Серед умов вступу на докторські програми з фізики є складання тестів TOEFL або IELTS та GRE. Для подання документів до топових університетів також потрібно скласти профільний тест GRE Physics Subject – єдиний тест, який має задачі з фізики. Деякі університети не вимагають GRE Physics Subject Test через його проведення тільки тричі на рік і, можливо, додаткові витрати для вступників. Проте студенти, які склали GRE Physics Subject, зазвичай мають перевагу перед іншими вступниками, підтвердженням знань яких є тільки оцінки з диплому та рекомендаційні листи. 

Загалом фізична освіта у Сполучених Штатах передбачає підготовку науковців, які продовжуватимуть дослідження або викладацьку діяльність після завершення навчання. Саме тому програми PhD є наступних кроком після бакалаврських програм, оскільки це допомагає студентам швидше взятися за серйозні дослідження та отримати ступінь доктора наук.

Данило Радевич, University of Wisconsin-Milwaukee

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.