Харків Архіви - EducationUSA Україна
Аліна Проценко
Аліна Проценко
Харків

За основною кваліфікацією і покликанням я – вчитель англійської мови. Працюю в місті Харків, в якому народилася і закінчила університет. Починала свою кар’єру як викладач університету, згодом відкрила приватну школу іноземних мов. Шість років тому я почала працювати в проєкті ACCESS для підлітків із соціально незахищених верств населення.

Вважаю, що весь мій попередній досвід та навички можуть стати у нагоді молоді. Я рада бути корисною у питанні підбору найкращого місця навчання в Америці потенційним кандидатам. Вища освіта і короткостроковий академічний досвід в університетах США – це легше, ніж ти гадаєш!

Світлана Похвалій
Світлана Похвалій
Харків

Студентка Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кафедра Психології. Випускниця програми Global UGRAD 2020 та керівниця розмовного клубу центру Вікно в Америку в Харкові. Світлана є активною учасницею волонтерської організації “Марканта”, а також членом команди EducationUSA в Україні. Світлана завжди готова допомогти та поділитися своїми знаннями про вищу освіту США.

Презентація програми Global Undergraduate Exchange Program 2020-21
,
Харків Online
Презентація програми Global Undergraduate Exchange Program 2020-21