Приєднуйтесь до онлайн-вебінару зі студентом, який зараз навчається на PhD в США, щоб дізнатись про його історію переходу від вивчення права в Університеті ім. Тараса Шевченка до досліджень в USC Gould School of Law. Ця зустріч надасть міжнародним студентам цінну інформацію про те, як долати виклики і орієнтуватися в можливостях вивчення права за кордоном.
Що на вас чекає:
- Освітня подорож: почуєте з перших вуст, як адаптувати отриману юридичну освіту до вимог міжнародних академічних програм.
- Інсайти про навчання на LLM та PhD програмах: дізнаєтесь про академічний і особистий досвід отримання вищих ступенів з права в США.
- Практичні рекомендації: отримаєте дієві поради щодо підготовки заявок для подачі і як досягти успіху міжнародному студенту.
- Інтерактивні обговорення: зможете взяти участь у сесії Q&A, щоб запитати спікера про його шлях і поради для студентів, які прагнуть вивчати міжнародне право.
★ Попередня реєстрація обовʼязкова. Скануйте QR-код або переходьте за посиланням, щоб зареєструватись: https://myeducationusa.online/events/