Як реагувати на довготривалий вплив насильства, війни та втрат на дітей та підлітків | Education USA

Як реагувати на довготривалий вплив насильства, війни та втрат на дітей та підлітків

,
Як реагувати на довготривалий вплив насильства, війни та втрат на дітей та підлітків

Однією з найгірших речей у екстремальному насильстві є те, що події, які мають бути у сфері фантазії (фільми, сни, дитячі ігри), відображаються в реальному світі. Коли те, що має бути уявним, стає реальним, це руйнує межу між фантазією та реальністю, а разом з цим і спосіб, яким діти вчаться використовувати метафори для мислення. Коли відбуваються події, що є насильницькими та виходять за межі норми, розумова активність є напруженою: людям важко думати, вчителям – викладати, а учням – вчитися. Однак, незважаючи на вплив війни на розвиток дітей, у системі безпосередньої підтримки дитини є величезна сила для формування стійкості.

Приєднуйтеся до вебінару Ноемі Форд, доктора психології Школи професійної психології, Чикаго і Джанаві Пандіа, докторантки Університету Айова та дізнавайтеся про те, як вчителі можуть допомогти учням відновитися, а також як вони можуть піклуватися про себе.

Участь у вебінарах безкоштовна. Вебінари проводитимуться англійською мовою з синхронним перекладом на українську. Відвідайте щонайменше 8 вебінарів з 10 та заповніть фінальну форму-опитування, щоб отримати сертифікат участі.

Реєстрація, доступ до матеріалів вебінарів та актуальний розклад за посиланням: https://bit.ly/webinarspostwar

Реєстрація

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.