Find your fit with Alena Savitskaya | Education USA

Find your fit with Alena Savitskaya

,
Find your fit with Alena Savitskaya

Вибір університету – одне з найбільших рішень та інвестицій, які робить студент та його родина. Незалежно від того, чи є ви студентом бакалаврських чи магістерських програм, диплом американського університету – це інвестиція у ваше майбутнє.

Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб дізнатися про вибір найкращого для вас університету чи коледжу для отримання магістерського або докторського ступеню, який би відповідав вашим потребам та бажанням, а також як дізнатися про фінансування вашої освіти. Вибір програм, фінансування та стипендії – найважливіші компоненти, на які студенти звертають увагу, коли починають свою освітню подорож у США.

Доброю новиною є те, що існує багато можливостей та варіантів, щоб допомогти іноземним студентам у пошуку відповідної програми, стипендій та стажувань.

Цей вебінар надасть інформацію про пошук потрібної програми для отримання магістерського або докторського ступеню, фінансування, стипендії та розповість то те, як стажування може принести вам користь.

Щоб приєднатися до вебінару, зареєструйтеся за посиланням: https://zoom.us/meeting/register/tJcldeGtpz0sHdwT7ScCDBZ-_9roC7fFj379

Реєстрація

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.