Lviv Alumni Fair | Education USA

Lviv Alumni Fair

,
Lviv Alumni Fair

Цікавить вища освіта в США? EducationUSA Ukraine запрошує тебе на виставку освіти у США за участі випускників американських ЗВО. Ти отримаєш чудову можливість зустрітися та перейняти досвід українських випускників коледжів та університетів США.

Ми не обіцяємо “чарівної пігулки”, яка б допомогла вступити до університетів США без зайвих зусиль. Натомість ми, EducationUSA, та випускники американських ЗВО та програм обміну Державного Департаменту США надамо максимум інформації щодо всіх особливостей, підводних каменів та можливостей навчання у США. Після цього процес вступу до університету вже не здаватиметься  непосильним завданням. Ти зможеш вживу поспілкуватися з випускниками та поставити їм всі свої питання про життя в ритмі американського студента, а також дізнатися про програми Уряду США, Американських рад з міжнародної освіти та інформаційно-консультативного центру мережі EducationUSA в Україні. 

Ти можеш відвідати Alumni Fair:

  • 27 квітня в Києві (офіс Американських Рад за адресою Еспланадна 20, поверх 6 (метро Палац Спорту).
  • 10 травня у Львові (в Американському домі у Львові за адресою вулиця Академіка Гнатюка, 2, поверх 2)

Участь у Alumni Fair є безкоштовною. Все, що Тобі необхідно – зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/bqgMD4WtCiCJRTFA6

З нетерпінням чекаємо на зустріч на EducationUSA Alumni Fair!

Реєстрація

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.