Підготуйся до університету своєї мрії з Академією EducationUSA | Education USA

Підготуйся до університету своєї мрії з Академією EducationUSA

,
Підготуйся до університету своєї мрії з Академією EducationUSA

Мрієш про навчання в США але бракує знань як цього досягти? Бери участь в літній Академії EducationUSA в одному з американських університетів!

Академія EducationUSA – це програма підготовки для потенційних іноземних абітурієнтів, яка пропонує спеціалізований підготовчий вміст щодо вступу до закладів вищої освіти в США, семінари з академічного письма, відвідування кампусів та культурні заходи. Учасники здобудуть інсайдерське бачення вищої освіти США, отримуючи при цьому можливість випробувати та насолодитися життям у кампусі.

Кожна з 11 академій пропонує унікальний погляд на вищу освіту в США. Чи зацікавлений/а ти в технології та мрієш вступити до коледжу в Каліфорнії? Розгляньте Академію EducationUSA в коледжі Діабло Валлі, де ти зможеш жити з американською сім’єю та насолодитись краєвидами Силіконової долини. Ти мрієш піднятися на Скелясті гори і хочеш вчитися в університеті, де навчались п’ять лауреатів Нобелівської премії? Бери участь в академії в Університеті Колорадо Боулдер, де ти зможеш відчути гармонію з природою, працюючи з експертами зі спорту та фітнесу, інженерії та міжнародного бізнесу.

Наші спікери, Саллі Коновер (директор центру Міжнародної освіти в коледжі Діабло Валлі) та Джо Меча (керівник та інструктор Академії EducationUSA в Університеті Колорадо Боулдер), розкажуть про академії EducationUSA в їх університетах, поділяться інформацією про те, як подати заявку на програму і чого чекати.

Презентація проводитиметься англійською мовою. Не забудьте взяти паспорт або посвідчення водія!

Щоб приєднатися до нас онлайн, будь ласка, зареєструйтеся заздалегідь за посиланням.

Адреса

вул. Миколи Пимоненка 6

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.