Студентам програм PhD у США. Докторанкура у США. EducationUSA

Вступ на докторські програми в США

Вступ на докторські програми в США

Якщо наука – це твоя пристрасть, то заклади вищої освіти США можуть запропонувати Тобі чимало можливостей для самореалізації. Американські коледжі та університети відомі по всьому світі якістю програм підготовки майбутніх науковців. Новітнє обладнання, інфраструктура, доступ до найактуальнішої літератури та фахових асоціацій. Все це доступно студентам програм PhD у США.

Навчання на докторській програмі в США триває близько 5 років, адже підготовка молодих науковців складається з двох компонент. По-перше, студент проходить навчальні курси, щоб отримати фахові знання у своїй галузі та методах наукових досліджень. По-друге, кожен докторант пише дисертацію, після захисту якої і присвоюється ступінь PhD. В Америці підготовку докторантів здійснює трохи більше 400 університетів. 

Цікаво, що на програми PhD в США можливо вступити, як після магістратури, так і маючи лише ступінь бакалавра. Чимало Американських коледжів та університетів пропонують інтегровані докторські програми, які передбачають отримання і магістерського і докторського ступеню у процесі навчання. 

Розпочати підготовку до вступу в американську докторантуру варто з визначення власної тематики дослідження. Виписувати дослідницьку пропозицію, яку часто вимагають українські чи Європейські університети не потрібно. Проте Тобі потрібно обрати спеціалізацію, яка визначить докторські програми на які варто подавати документи. 

Підбір програм краще за все розпочати зі спілкування з професурою, яка займається дослідженням у Твоїй сфері спеціалізації. Визначся з потенційно цікавими науковими керівниками, дослідницькими групами чи лабораторіями. Саме їх програми варто розглядати для вступу.

Додатковими факторами, які варто розглянути студентам програм PhD у США можуть бути:
  • Розміщення у регіоні з розвинутою галуззю, яку Ти плануєш вивчати. На приклад, фахівцям з комп’ютерних наук більше підійде навчання в Каліфорнії, Техасі чи Масачусетсі у той час, як фахівці з агрономії можуть бути більш зацікавлені у програмах в середньо-західних штатах.
  • Також важливим є середовище навчання, адже програми можуть передбачати різні розміри класу, досвід студентів та позанавчальні заходи.
  • Звісно, якщо Тобі потрібна фінансова допомога враховуй можливість університетів та програм надати її іноземному студенту. 
Після підбору програм варто почати готувати аплікаційний пакет документів:
  • Почни зі складання стандартизованих тестів, адже підготовка до них може зайняти досить багато часу. Для вступу на докторантуру в США потрібно надати сертифікат TOEFL або IELTS, щоб підтвердити знання англійської мови. Додатково програми можуть вимагати результати тестів загальних навчальних компетенцій, на приклад GRE.
  • Також підготуй транскрипти з усіх закладів вищої освіти, які Ти попередньо відвідував.
  • Домовся про 2-3 рекомендаційні листи, залежно від вимог Твоїх програм.
  • І напиши мотиваційне есе та резюме.
  • Попередній дослідницький досвід є дуже бажаним для вступників на програми PhD, тож за можливості підготуй статтю та візьми участь у міжнародній конференції за своєю спеціальністю.
  • Здебільшого, коледжі та університети США вимагатимуть приклад Твоєї попередньої академічної роботи англійською мовою щоб оцінити твої здібності до написання наукових текстів. 

Якщо ж у Тебе залишилися питання щодо підготовки до вступу на докторські програми в заклади вищої овіти США, то звертайся до радників EducationUSA в Україні за безкоштовною індивідуальною консультацією або подавайся на групові програми підготовки до вступу від EducationUSA – твого офіційного джерела інформації про вищу освіту в США. 

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.