Проведення досліджень в університетах США. Education USA

Проведення досліджень в університетах США для молодих викладачів та дослідників (Fulbright Research and Development Program)

Проведення досліджень в університетах США для молодих викладачів та дослідників

6-9 місяців
Проведення досліджень  в університетах США для молодих викладачів та дослідників (Fulbright Research and Development Program)

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Серед головних критерій відбору наукові досягнення кандидата, переконливо розроблений план стажування, актуальність проекту здатність до співпраці з американськими та українськими колегами, готовність до ініціювання та запровадження нових курсів, розповсюдження передових методів навчання та викладання. Програма повністю покриває витрати на навчання, щомісячну стипендію, медичне страхування та транспорт.

Програма імені Фулбрайта спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE).

Дізнайтесь більше про програму

На сайт програми

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.