Стажування з викладання української мови. Education USA

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США) – Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program

Стажування з викладання української мови

9 місяців
Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США) – Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program

Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев’ять місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови.
Серед вимог до кандидатів диплом магістра (щонайменше бакалавра) на час призначення стипендії (липень 2020 року) та володіння англійською мовою.

Стажування передбачає викладання та асистенцію у викладанні української мови, вивчення щонайменше двох дисциплін кожного семестру та активне залучення до життя громади. Програма повністю покриває витрати на навчання, щомісячну стипендію, медичне страхування та транспортацію. Головними критеріями відбору є розуміння цілей програми, історії та культури України, яким чином здобутий досвід може бути використаним після закінчення стажування. Також, зацікавленість в американській культурі та готовність співпрацювати з місцевими студентами та викладачами.

Програма імені Фулбрайта спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE).

Дізнайтесь більше про програму

На сайт програми

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.