Проект дає можливість розширити знання про США. Education USA

Програма педагогічної майстерності та досягнень учителів шкіл Євразії та Південної Азії (Teaching Excellence and Achievement Program)

Teaching Excellence and Achievement Program

6 тижнів
Програма педагогічної майстерності та досягнень учителів шкіл Євразії та Південної Азії (Teaching Excellence and Achievement Program)

Програма надає вчителям англійської мови, соціології, математики, науки та спеціальної освіти унікальні можливості поглибити досвід у своїх дисциплінах, підвищити їх викладацьку майстерність та розширити знання про США.

Викладачі з усіх регіонів світу прибувають в США на шеститижневу академічну програму в американський вищий навчальний заклад, яка включає інтенсивне навчання методикам викладання, плануванню уроків, стратегій викладання, вчительського лідерства та використання інструктивні технології. Програма також передбачає практичний досвід в середній школі для залучення учасників взаємодії з американськими вчителями та студентами.
Розглядаються заявки від вчителів з, як мінімум, п’ятирічним досвідом роботи, ступенем бакалавра, хорошим знанням англійської та планами продовжувати викладання.

Програма імені Фулбрайта спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE).

Дізнайтесь більше про програму

На сайт програми

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.