The Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative (YTILI) | Education USA

The Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative (YTILI)

The Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative (YTILI)

Ініціатива молодих трансатлантичних інноваційних лідерів (YTILI) є передовою програмою Державного департаменту США для молодих підприємців з Європи.

Ініціатива молодих трансатлантичних інноваційних лідерів (YTILI) – це програма двостороннього обміну, спрямована на зміцнення трансатлантичних відносин, розвиток сталого партнерства між підприємцями Америки і Європи та новаторами, сприяння регіональній інтеграції та співпраці в Європі, а також заохочення європейських бізнесів, урядів та громадянського суспільства розвивати свої інноваційні екосистеми.

Від початку заснування програми YTILI у 2016 році, близько 300 випускників покращили бізнес-навички та отримали досвід трансатлантичного партнерства. Підприємництво використовується як засіб розширення економічних можливостей, щоб сприяти взаєморозумінню, вдосконалювати бізнес- та лідерські навички та будувати довготривале партнерство між бізнес-лідерами Європи та Америки. YTILI надає можливість молодим підприємцям Європи розвивати свої венчурні підприємства, глобальне партнерство та позитивно впливати на економічний розвиток своїх спільнот.

Більше інформації на сайті програми YTILI.

Дізнайтесь більше про програму

На сайт програми

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.