Поїду на навчання до Штатів. Історія успіху. Education USA

Олександра Кузьменко

Олександра Кузьменко Minerva Schools at KGI, 2017-2021
Олександра Кузьменко

Привіт всім, мене звати Кузьменко Олександра, мені 18 років. Я три дні тому закінчила школу і цього серпня я вже поїду на навчання до Штатів.

В який університет ти вступила і на яку спеціальність?

Я вступила до університету, який називається Minerva School at KGI. Він достатньо новий, тому я певна, що ви про нього не чули. Спеціальність я ще не обирала собі, в мене є час подумати до 3 курсу. 

Чи складно було вступити до США?

Не дуже, якщо чесно. Але це взагалі вимагає дуже багато зусиль, дуже багато мотивації, тому що в якийсь момент ти розумієш, що ти робиш чогось, докладаєш якихось зусиль, їх дуже багато, а потім в тебе щось не виходить, а ти взагалі якийсь загублений. Тобі здається, що це все не приносить ніякої користі, але насправді це не так. Потрібно якось мотивувати себе постійно.

Якою була реакція твоїх батьків та друзів на вступ до США?

Вони мене взагалі завжди підтримували, хоча до цього…Мені здається, що я дуже довго схилялася до того, щоб не вступати в США, вступати до Німеччини, але після того, як я провела один рік в США за програмою FLEX, я вирішила, що Америка підходить мені більше, ніж Німеччина. 

Наскільки можливо отримати фінансову допомогу?

Дуже можливо. Насправді, є дуже багато університетів, навіть є сторінка в Вікіпедії, які надають повну фінансову допомогу. Дуже рекомендую на неї подивитися і обрати собі університет саме там. 

Яку фінансову допомогу ти отримала?

Значить, я отримала…Я отримала стипендію, я отримала кредит та я отримала «Work and Study Program» – це коли я маю працювати якийсь час на кампусі разом з тим, як я навчаюсь. 

Поради майбутнім абітурієнтам?

Не боятися, йти за своєю мрією та знати, що це лише ваш вибір, незалежно від того, що говорять вам всі інші люди навколо вас. 

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.