Готуватися до стандартизованих тестів. Education USA

Марія Щербенко

Марія Щербенко Northark Сollege, 2019 - 2022
Марія Щербенко

Мене звати Марія Щербенко, я з Черкас і я нещодавно закінчила школу. Я випускниця програми FLEX і перебуваючи там, в Америці, саме той досвід, який я там отримала, мене надихнув. Я буду навчатися в Northark Сollege в штаті Арканзас. Мені хотілось би вивчати соціальну роботу.

Як ти почала процес пошуку американських університетів?

Спочатку я звернулась до EducationUSA, аби вони допомогли мені розібратися з чого мені взагалі почати. Потім, я займалась власне  пошуком інформації, яку мені потрібно знати для того, щоб мені вдалось вступити до американського ЗВО. Після того я почала заповнювати свою заявку до американського ЗВО і паралельно готуватися до стандартизованих тестів, таких як TOEFL та АСТ.

Які ресурси тобі  були найбільш корисні в підготовці?

Мені допомогли дуже EducationUSA і Competitive College Club, учасником якого я є . Це дійсно така база ресурсів, з якої я черпала інформацію для підготовки до тестів, та й не лише до тестів, а й, взагалі, до мого аплікаційного пакету.

Чи складно було поступити в американський університет?

Сам процес вступу для мене не був складним, однак, фактор часу і те, що потрібно дуже довго чекати було складним для мене. Саме, в плані терпіння.

Як відреагували батьки та друзі?

З самого початку мої батьки мене дійсно дуже підтримували в цьому і, звісно, вони дуже зраділи, коли дізналися, що я вступила в американский ЗВО.  Мої друзі також дійсно раді за мене, а одна з моїх подруг теж вступила в американський ЗВО.

Ти вступила до університету своєї мрії?

Я вважаю, що вступила до університету своєї мрії, тому що, по-перше,там дружній невеликий колектив, в який, я думаю, мені не буде складно влитися. А також, ті програми, які мій ЗВО надає, дійсно, мене дуже задовольняють.

Що б ти порадила майбутнім абітурієнтам?

Я вважаю, що перед тим, як вступати до американського ЗВО, та й до  будь-якого ЗВО, варто визначитись зі всіма слабкими та сильними сторонами, аби знати, що ти можеш запропонувати ЗВО і, що тобі варто підкорегувати. В той же час, я би порадила набратися терпіння, оскільки весь  процес вступу в будь-який ЗВО, дійсно, потребує дуже багато часу і потрібно терпляче чекати і йти до своєї мрії. 

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.