Що таке ACT? Тестування для вступу в США. Education USA

Що таке ACT?

Що таке ACT?

ACT (American College Testing) – це стандартизоване тестування у Сполучених Штатах, яке складають учні після закінчення школи задля оцінки своїх знань та вступу до вищих навчальних закладів (аналог ЗНО). Тестування проводить некомерційна організація  ACT, Inc.

Хто заснував тестування?

Вперше це тестування ввели ще у 1959 році як альтернативу іншому тестуванню – College Board’s Scholastic Aptitude Test, сьогодні більш відомого під абревіатурою SAT.

Спочатку АСТ складався з чотирьох тестових завдань: англійська мова, математика, суспільні науки та природничі науки. У 1989 році, суспільні науки були замінені розділом читання (Reading), до якого ввійшов підрозділ «суспільні науки», а природничі науки перейменовані у Science Reasoning Test, що містив завдання, спрямовані на вирішення проблем та розвиток логіки.

Починаючи з весни 2015 року, АСТ можна скласти як комп’ютерний тест. Однак, для шкіл, що ще не готові перейти на повністю комп’ютерний формат тестування, буде можливість скласти тест в стандартному паперовому форматі.

Як зареєструватися?

Найшвидшим методом є реєстрація онлайн, яка дозволяє знайти найближчий до вас центр тестування та перевірити чи є ще у ньому вільні місця для запису на проходження тесту. Щоби зареєструватися,  потрібно створити власний обліковий запис на сайті тесту та вибрати найближчий центр тестування.

Зареєструвавшись, Ти отримаєш особистий талон допуску (admission ticket), який можна видрукувати одразу з онлайн сторінки.

Якщо Тобі менше 13 років, або ж Ти не можеш сплатити за тестування за допомогою кредитної картки, тоді реєстрація здійснюється за допомогою адреси електронної пошти.

Яка вартість тесту?

Оплата за тестування складає $150.00 без урахування вартості письмової частини (Writing) тестування.
Якщо учень хоче скласти тест разом із письмовою частиною ACT Plus Writing, тоді оплата складає $166.50. Однак, Тобі можуть повернути різницю $16.50 за письмову частину, якщо Ти передумаш складати ACT Plus Writing в останню мить.

Результати Твого тестування можуть бути надіслані до максимум 4 вищих навчальних закладів, куди Ти бажаєш подати документи для вступу.

Яка структура тесту?

Тест ACT може бути двох видів, залежно від того, чи складаєте ви письмову частину (Writing). Тест No Writing ACT складається з чотирьох частин, кожна з яких містить питання множинного вибору (multiple-choice tests). Тест ACT Plus Writing має таку ж структуру екзамену, однак до чотирьох частин тесту додається п’ята, письмова частина.

Складаючи тест ACT, важливо пам’ятати, що Твоя оцінка рахується за кількістю правильних відповідей. Однак, Тобі не знімають бали за неправильну відповідь чи вгадування. Саме тому, важливо відповісти на всі питання тесту.

Який загальний час проведення тесту?

Приблизна тривалість тесту складає від 3 до 4 годин.

Як визначаються результати?

Шкала оцінювання тесту становить від 1 до 36 балів та є середнім арифметичним усіх чотирьох частин тесту. Результати відомі за 2 тижні після складання тесту, однак процес може затягнутись до 8 тижнів максимум.

Що необхідно мати із собою в день тестування?

  1. Закордонний паспорт.
  2. Admission ticket, який Ти отримуєш при реєстрації на тест і можеш видрукувати одразу ж із веб сторінки.

Дізнатися більше про тестування ACT

На сайт тесту

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.