The International English Language Testing System. Education USA

Що таке IELTS?

Що таке IELTS?

IELTS (The International English Language Testing System) — це Міжнародна система тестування англійської мови для людей, які хочуть вчитися або працювати в англомовному середовищі. Тест оцінює навички мови від початкового до професійного рівнів. IELTS можна скласти у двох варіантах: Академічний або Загальний тест, залежно від Твоїх цілей. Обидві версії тесту складаються з чотирьох частин — аудіювання, читання, письма та усного мовлення.

Хто заснував тестування?

Тест IELTS заснований такими організаціями, як British Council та Cambridge English Language Assessment та його можна скласти у понад 1000 ліцензованих мовних центрах у 140 країнах світу.

Як зареєструватися?

Спершу Тобі потрібно знайти найближчий центр тестування  та перевірити дати здачі екзамену. Реєстрація відбувається на сайті. Необхідно заповнити аплікаційну форму та мати фотокопію дійсного паспорта. Під час реєстрації Ти зможеш вибрати опцію, за якою результати тестування можуть бути відіслані до вашого навчального закладу одразу. Також, Тебе буде поінформовано щодо дати і місця складання тесту. Зауваж, що тестування Speaking може відбуватися в окремий день.

Яка вартість тесту?

Вартість тесту IELTS (модуль Academic або General Training) складає 4125 грн.

Вартість комп’ютеризованого тесту складає 4750 грн.

Яка структура тесту?

Тестування відбувається у визначені дні в однакових умовах у будь якій країні світу. Тест складається з чотирьох частин — аудіювання, читання, письмо та усне мовлення. Він оцінює здатність кандидата використовувати англійську мову в реальних життєвих ситуаціях. Є два формати — академічний (для університету та вищої освіти) і професійний тест. Всі кандидати здають одинакові тести з усного мовлення та аудіювання, однак читання і письмо відрізняються залежно від формату тесту (академічного чи професійного). Шкала оцінювання складає від 1 до 9 балів, а отриманий бал має рекомендований термін дії у 2 роки.

Який загальний час проведення тесту?

Тестування триває 2 години 45 хвилин.

Як визначаються результати?

Кандидати оцінюються за їх рівнем знань від 1 (елементарний рівень) до 9 (професійний рівень) балів. Оцінки усіх чотирьох частин у кінцевому результаті становлять середній арифметичний бал. Заокруглення балу починаються від 0,25. Тобто якщо Ваш середній арифметичний бал складає 6,25, то Ви отримаєте 6,5 балів за тест.

Що необхідно мати зі собою в день тестування?

В день тестування необхідно мати зі собою документ, який ви вказали в аплікаційній формі (паспорт).

Дізнатися більше про IELTS

На сайт тесту

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.