MCAT. Medical College Admission Test. Education USA

Що таке MCAT?

Що таке MCAT?

Абревіатура MCAT розшифровується як Medical College Admission Test. Це іспит для тих, хто бажає навчатись на медичному факультеті навчальних закладів США.

MCAT є стандартизованим тестом, з питаннями множинного вибору (multiple choice questions), що оцінює навички майбутнього студента, а саме: вміння вирішувати складні проблеми, критичне мислення і знання природничих і соціальних наук, які слугують передумовою для вивчення медицини.

Майже всі американські медичні школи вимагають результати тесту MCAT. Варто взяти до уваги, що здебільшого результати іспиту дійсні три роки.

Формат

Тест складається з чотирьох частин, які містять питання множинного вибору (multiple-choice questions):

  1. Біологічні та біохімічні основи живих систем.
  2. Хімічні та фізичні основи біологічних систем.
  3. Психологічні, соціальні та біологічні основи поведінки.
  4. Критичний аналіз і навчики міркування.

Оцінювання

При складанні MCAT студент може набрати від 1 до 15 балів у кожній із чотирьох секцій тесту. Кінцевий результат — це сума балів усіх секцій.

Результати відомі 30-35 днів після складання тесту. Студент може довідатися цю інформацію на офіційному сайті MCAT, зайшовши до розділу «Get Your Test Scores».

Варто пам’ятати, що результати тесту також автоматично надсилають до Американської медичної приймальної комісії (AMCAS), яка була створена Асоціацією Медичних Факультетів США. Це означає, що вам не потрібно турбуватись про вчасне надсилання результатів до обраного вами факультету. Однак, це також означає, що вам не вдасться приховати небажаних/низьких результатів тестування.

Реєстрація та оплата

Процес реєстрації доволі простий та відбувається на офіційному сайті тестування. Сплата за тест коливається від 315 до 370 доларів залежно від того, чи Ти реєструєшся заздалегідь, чи в останній момент. Також, є додаткова сплата за скасування реєстрації на тест та перенесення дати тесту на інший день. Оплату Ти можете здійснити в режимі онлайн за допомогою кредитки.

Дізнатися більше про MCAT

На сайт тесту

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.