Відкрито набір на програму Competitive College Club! | Education USA

Відкрито набір на програму Competitive College Club!

,
Відкрито набір на програму Competitive College Club!

Мрієш навчатись в США, гуляти вуличками Нью-Йорка та насолоджуватись видом на Центральний парк? Тоді обов’язково подавай заявку на COMPETITIVE COLLEGE CLUB!

Competitive College Club – це когортна програма від EducationUSA, в рамках якої ми консультуємо вступників до закладів вищої освіти Сполучених Штатів протягом усього аплікаційного процесу. Це програма для мотивованих і талановитих українських школярів, студентів та фахівців-початківців, які мають намір розпочати навчання в університетах і коледжах США не раніше 2023 року.

Більше того, найталановитіші студенти матимуть змогу податись на програму Opportunity Funds, яка повністю спонсорує вступний процес до американських ЗВО (вступні та візові внески, переліт, кишенькові гроші на перший час).

Мета програми – допомогти самоорганізованим і незалежним українським школярам, студентам та фахівцям-початківцям  отримати значно більші шанси на вступ до американських коледжів та університетів.

Що ти отримаєш?
Різноманітні сесії з написання есе, семінари з підготовки до стандартизованих тестів, сесії-репетиції співбесід, можливість спілкування з американськими студентами, ідеї для волонтерства та програми розвитку лідерських якостей. Щобільше, в тебе з’явиться коло однодумців зі спільною метою.

Хто може подаватись?
Учні середньої школи (9–11 класи), студенти університету або молоді фахівці

А які ще критерії?
– мати намір вступити на навчання в США за бакалаврською, магістерською і докторською програмами не раніше 2024 року;
– бути академічно успішним студентом із співвідношенням відмінних/хороших оцінок не менше 50/50 за останні два навчальних роки;
– написати коротке есе та пройти співбесіду.

Заповнюй аплікаційну форму https://forms.gle/19F1XJ8juuJyKsVJ6 вже зараз!

Кінцевий термін подачі – 10 серпня.

Реєстрація

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.