Master of Public Administration. Усторія успіху. Education USA

Вікторія Барбанюк

Вікторія Барбанюк Columbia University, 2017 – 2019
Вікторія Барбанюк

Привіт, мене звати Вікторія. Зараз я працюю у «Навчай для України». До цього я навчалася в КНУ ім. Тараса Шевченка, на міжнародних відносинах. Мене було прийнято до Columbia University і я буду навчатися на програмі Master of Public Administration

Чи складно було вступити до університету США?

Я б не сказала, що це було складно, але це вимагало багато зусиль. Адже потрібно було готуватися до тестів, потім писати мотиваційні листи та слідкувати за всіма дедлайнами для відправки своїх мотиваційних листів, аплікаційних пакетів, а потім чекати поки тобі напишуть рекомендаційні листи. Тож, це дійсно вимагало зусиль, але також було захоплюючим, тому що під час цього процесу ти знову розумієш, чому ти це робиш і яким буде результат. 

Якою була реакція твоїх батьків та друзів на вступ до США?

Вони були дійсно щасливими за мене.

Які методи ти використовувала для пошуку програми у США?

По-перше, я знала, що хочу вивчати державну політику або державне управління. Щось у цій сфері. Отже, я почала шукати кращі програми, тому що, якщо ти інвестуєш два роки свого життя на навчання, тоді ти маєш бути впевненою, що це правильна програма. Потім, після пошуку кращих програм я зазирнула глибше в курси, які вивчатиму, загальну атмосферу університету, які професори та кар’єрні можливості, які я матиму після випуску. Після цього, я вже зробила список університетів, куди вступатиму.

Чи було складно отримати фінансову допомогу?

Я б сказала, що це цілком можливо. В моєму випадку, я отримала разом стипендію SEED Grant, яка покриває витрати на навчання в США, і також я отримала стипендію від Всесвітніх Студій, яка покриває частину моїх витрат на проживання. Я просто подалася на обидві стипендії після того, як мене прийняли до мого університету. Можна сказати, що ти звикаєш подаватися на фінансову допомогу, коли ти вступаєш до США. Так що, я думаю, це цілком реалістично, але знову ж таки, ти маєш бути уважним щодо дедлайнів. Потрібно дуже ретельно заповнювати всі аплікаційні форми та добре пройти інтерв’ю. 

Ти вступила до омріяного університету?

Так. Я не скажу, що полюбила Колумбійський університет з першого погляду, але коли ти шукаєш програму, де хочеш навчатися, потрібно бути дуже обережним у виборі кращої програми. Це означає звертати увагу на курси, професорів, атмосферу, розташування університету та майбутні кар’єрні можливості. Таким чином, Колумбійський університет став кращим вибором для мене серед всіх тих університетів, до яких я вступала. І я дійсно щаслива, що мене прийняли та те, що я їду до Нью-Йорку вже за місяць. 

Яким був твій перший крок?

Я б сказала, що це був пошук університетів та визначення того, чому мені це потрібно. Адже в процесі написання мотиваційного листа ти маєш бути впевненою в тому, чому ти це робиш. Тому, я можу сказати, що почала з пошуку кращої програми для мене. 

Поради майбутнім абітурієнтам?

Знову, шукайте програму, а не сам університет, тому що, якщо ви інвестуєте 2 роки свого життя на навчання в США, то це не лише заради розваги. Для цього також потрібна причина, тому що ти витрачаєш багато свого часу на пошук фінансової допомоги, щоб мати змогу заплатити за свій університет. Тож будьте дуже обережними у пошуку правильної програми. Це моя порада № 1. 

Твої враження?

Я дуже захоплена тим, що їду до Колумбійського університету. Я захоплена курсами, які вивчатиму, людьми, з якими навчатимусь. І до того ж, навчатися 2 роки в Нью-Йорку – це точно гарний вибір. 

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.