Columbia College в Міссурі. Історія Успіху. Education USA

Юлія Бичковська

Бичковська Юлія Columbia College, 2017 – 2021
Юлія Бичковська

Привіт, мене звати Юлія. Мені 18 років і я з Житомира. 

Яка в тебе спеціальність?

Я вступила в Columbia College в Міссурі та моєю спеціальністю є міжнародний бізнес. 

Чи було складно вступити до університету?

Аплікаційний процес вступу до США був викликом для мене, але й захоплюючим, тому що я насолоджувалася кожним кроком цього процесу. Я відкрила багато нового в собі, вивчила багато нових речей. Це було весело та я дійсно отримала задоволення від цього. 

Які методи ти використовувала для пошуку програм в США?

Є багато вибору та ресурсів, які допоможуть знайти тобі коледж своєї мрії, але в моєму випадку коледж сам знайшов мене. Вони надіслали мені електронний лист, коли я була в США на однорічній програмі обміну. Я відчула, що це підходящий коледж, бо я отримала всю підтримку, яка була потрібна. Також було радісно знати, що сам коледж хоче, щоб я до нього вступила. 

Чи було складно отримати фінансову допомогу?

Ще до мого однорічного обміну я не могла уявити, що можливо отримати фінансову допомогу або стипендії в Сполучених Штатах, але потім я дізналася, що є багато джерел, які можуть допомогти тобі платити за коледж. Дійсно, багато коледжів хочуть надати тобі допомогу щодо оплати та зробити твою освіту настільки дешевою, наскільки це можливо. Фінансування отримати важко, але якщо ти хочеш цього, то повинен показати коледжу, що ти вартий їхньої допомоги, часу та грошей, і вони обов’язково підтримають тебе. 

Який тип фінансової допомоги ти отримала?

Я отримала президентську стипендію в Columbia College і це означає, що моя оплата за навчання покривається та мені не потрібно платити. 

Чи вступила ти до «університету своєї мрії»?

Так, звичайно. Columbia College – це той коледж, де я хочу бути та вчитися, тому що я вважаю, що це найкраще місце для мене. Вони розуміють, що мені потрібно, і я також розумію сам коледж. Це дуже важливо для мене. 

В тебе є порада для майбутніх студентів?

Головна порада для тих, хто хоче подавати документи до коледжів в США – вірити в себе. Якщо ти відчуваєш, що це саме те, що тобі потрібно, це мрія твого життя, ти готовий важко працювати і це допоможе тобі досягти майбутніх цілей, то ти точно отримаєш успіх. Просто вір в себе.

Твої враження?

Я дійсно насолоджувалася процесом вступу до коледжів, адже я отримала багато нових навичок, які допоможуть мені під час навчального життя в США. Я відкрила багато нових можливостей для себе. Це був чудовий досвід.

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.