вступити до юридичної школи США. Education USA

Андрій Трапізонян

Андрій Трапізонян University of Arkansas, School of Law, 2017-2018
Андрій Трапізонян

Мене звати Андрій Трапізонян. Я нещодавно закінчив магістратуру права в Київському національному економічному університеті. Два роки працював над тим, щоб вступити до юридичної школи США, підвищити свою кваліфікацію, розширити кругозор. Займаюсь спортом та цікавлюсь музикою. 

В який університет ти вступив і на яку спеціальність?

Взагалі, я вступив до 11 університетів на різні спеціальності, але в сфері права. Проте обрав University of Arkansas, School of Law, на спеціальності «аграрного права» та також права «food law». Тобто, це індустрія «харчова промисловість» і індустрія аграрного права. 

Чи складно було вступити до США?

Складно вступити – це м’яко кажучи. Це дуже наполеглива та кропітка робота, тому що кожен день після свого робочого дня або після навчання в українському університеті треба було приділяти час для того, щоб готуватись до екзаменів, TOEFL, до того, щоб написати ессе, для аналізу або спілкування з admission office в університетах. Тобто, це дуже-дуже наполеглива й тяжка робота, але якщо в тебе є жага і бажання, то все можливо. 

Якою була реакція твоїх батьків та друзів на вступ до США?

З приводу батьків, то абсолютно нормально і вже впродовж року вони  в курсі, що я цим займаюся, і намагався вступити до юридичної школи. Щодо друзів, то більшість друзів навіть поки що не знає. Сказати батькам – це в певному розумінні необхідність, а друзям і колегам я не казав тільки тому, що я хотів бути впевнений на сто відсотків, що поїду, що я виграю стипендію і, значить, отримаю візу, і тоді мені більш зручно ділитись досягненнями, ніж своїми планами. 

Які методи ти використовував для пошуку програми у США?

Насправді, звичайно, в більшості своїй, мені допомогла EducationUSA своїми порадами. Я спілкувався з найкращим едвайзером у світі, Тетяною Котко, яка мені дуже допомагала. А в більшості, це дійсно, як це б банально не звучало, searching в Google, це пошук різноманітних університетів, це аналіз, спілкування з професорами, з офісами університетів, це постійна робота над тим, як, коли ти певні питання для себе деталізуєш, шукаєш відповіді. Я робив собі список з 50 університетів і кожен раз його звужував по певним якимось аспектам, причинам, і в кінці кінців, обрав ті, які мені подобаються, і в які я зміг вступити. 

Ти вступив до омріяного університету?

Я скажу так: для мене той список університетів, які я вибрав…Кожен із них по-своєму є омріяним, тому що вони дуже один від одного відрізняються і спеціалізацією, розмірами університету, і штатом. В мене немає жодного університету в списку, в який я вступив, який є в одному штаті. Тому я дійсно можу сказати, що вступив в омріяний університет і радий, що буду здобувати гарний досвід для розвитку і потім в Україні. 

Поради майбутнім абітурієнтам?

В першу чергу, це наполегливість, комунікація і також, певне вміння розробляти стратегію. 

Залишились питання?

Почитати FAQ

Стислi вiдповiдi на найпоширенiшi питання.

Написати нам

З радiстю вiдповiмо на будь якi питання про освiту в США.

Отримати консультацiю
Отримати консультацiю

Допоможемо з вирiшенням питань на онлайн- консультацiї.